Hamowanie na autostradzie omal nie zakończyło się tragedią

Autostrady to najbardziej bezpieczne drogi, ale są takie pod jednym warunkiem – musimy zachowywać się w sposób przewidywalny. W przeciwnym razie jeden błąd może doprowadzić do tragedii.

W kwestii przebiegu tego zdarzenia możemy jedynie snuć domysły, ale wiele wskazuje na to, że kierowca uchwycony na kamerze chciał wyprzedzić auto z wideorejestratorem, a następnie zjechać z autostrady. Źle oszacował odległości i zmuszony był do gwałtownego hamowania. Ostatecznie nie skręcił w zjazd, zapewne z obawy przed wpadnięciem w poślizg.

To niebezpieczne zachowanie sprawiło, że również kierujący autem z kamerą zrobił coś bardzo ryzykownego – zamiast kontynuować jazdę, zatrzymał się obok drugiego samochodu. Przypominamy, że zrobił to na autostradzie! Jak duży był to błąd zobaczycie w dalszej części, gdzie widać zapis z tylnej kamery. Z tyłu jechał tir, który musiał szybko zmienić pas, aby uniknąć zderzenia, które mogło zakończyć się tragicznie.

Komentarze:

Anonymous - 5 marca 2021

Widać numery zabrać mu prawko.

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

Najlepiej jednemu i drugiemu

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

Chyba jednemu i drugiemu

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

Kierowca z kamerą nie musiał się zatrzymywać i stwarzać jeszcze bardziej niebezpiecznej sytuacji!!! Tamten kierowca zatrzymał się na pasie awaryjnym więc ten mógł dalej kontynuować jazdę, aczkolwiek nie usprawiedliwia kierowcy który zajechał drogę i hamował przed nosem!!!!!!

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

No dwa debile się spotkały. A ten większy z nich jeszcze nagranie do netu wrzucił. Poziom cebuli rozwalił cebulomierz.

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

’jeszcze tir by w nas wjechał’ – gratuluję tej Pani stalowych nerwów. Jakbym był pasażerem, tobym się wydarł do tego kogoś za kółkiem, żeby k*** ruszał, bo nas pozabija 😉 a potem zdrowo opierniczył za to zatrzymanie się.

Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy
Pokaż Mniej komentarzy
Schowaj wszystkie

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze