Hamowanie na autostradzie omal nie zakończyło się tragedią

Hamowanie na autostradzie omal nie zakończyło się tragedią
Autostrady to najbardziej bezpieczne drogi, ale są takie pod jednym warunkiem – musimy zachowywać się w sposób przewidywalny. W przeciwnym razie jeden błąd może doprowadzić do tragedii.

W kwestii przebiegu tego zdarzenia możemy jedynie snuć domysły, ale wiele wskazuje na to, że kierowca uchwycony na kamerze chciał wyprzedzić auto z wideorejestratorem, a następnie zjechać z autostrady. Źle oszacował odległości i zmuszony był do gwałtownego hamowania. Ostatecznie nie skręcił w zjazd, zapewne z obawy przed wpadnięciem w poślizg.

To niebezpieczne zachowanie sprawiło, że również kierujący autem z kamerą zrobił coś bardzo ryzykownego – zamiast kontynuować jazdę, zatrzymał się obok drugiego samochodu. Przypominamy, że zrobił to na autostradzie! Jak duży był to błąd zobaczycie w dalszej części, gdzie widać zapis z tylnej kamery. Z tyłu jechał tir, który musiał szybko zmienić pas, aby uniknąć zderzenia, które mogło zakończyć się tragicznie.

Konwersacje Facebook
Dołącz do dyskusji komentarze [ 6 ]
Viking 3 miesiące temu
Widać numery zabrać mu prawko.
3
0
Odpowiedz
Driver > Viking 3 miesiące temu
Najlepiej jednemu i drugiemu
1
1
Odpowiedz
Damian 3 miesiące temu
Chyba jednemu i drugiemu
1
1
Odpowiedz
Kierowca;) 3 miesiące temu
Kierowca z kamerą nie musiał się zatrzymywać i stwarzać jeszcze bardziej niebezpiecznej sytuacji!!! Tamten kierowca zatrzymał się na pasie awaryjnym więc ten mógł dalej kontynuować jazdę, aczkolwiek nie usprawiedliwia kierowcy który zajechał drogę i hamował przed nosem!!!!!!
0
0
Odpowiedz
Gregi 3 miesiące temu
No dwa debile się spotkały. A ten większy z nich jeszcze nagranie do netu wrzucił. Poziom cebuli rozwalił cebulomierz.
1
0
Odpowiedz
ja 3 miesiące temu
'jeszcze tir by w nas wjechał' - gratuluję tej Pani stalowych nerwów. Jakbym był pasażerem, tobym się wydarł do tego kogoś za kółkiem, żeby k*** ruszał, bo nas pozabija ;) a potem zdrowo opierniczył za to zatrzymanie się.
0
0
Odpowiedz
Informujemy, że wszystkie komentarze są monitorowane przez administratorów strony i mogą być usunięte jeżeli obrażają osoby lub zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby, zawierają wulgaryzmy, treści pornograficzne, propagują alkohol, narkotyki, obrażają inne narodowości, religie, rasy ludzkie, przyczyniają się do łamania praw autorskich, czy w jakikolwiek inny sposób naruszają prawo. Nadużycia będą zgłaszane do właściwego dostawcy.