Daria Mikólska

Gwiazda TikToka pokazuje, jak odpalić rosyjski pojazd wojskowy

Nastya Tyman to wschodnia gwiazda TikToka, która nagrywa materiały o tematyce motoryzacyjnej. Tym razem podjęła bardzo ważny temat.

Ukraińska gwiazda TikToka zaskoczyła świat swoim materiałem. Nagrała filmik, w którym pokazuje, jak uruchomić i prowadzić ciężki pojazd opancerzony należący do rosyjskiej armii.

Przeczytaj koniecznie: Wojna w Ukrainie. Volkswagen wstrzymuje produkcję w Poznaniu i Wrześni!

Nastya Tyman to lokalna influencerka, która publikuje materiały w social mediach. Dziewczyna pochodzi z ukraińskiej rodziny, ale dorastała w Rosji. Od kilku lat podejmuje w swoich materiałach tematy motoryzacji i mechaniki.

Gwiazda TikToka uruchamia wóz opancerzony

Kilka dni temu opublikowała film instruktażowy, jak uruchomić pojazd wojskowy porzucony przez rosyjskich żołnierzy. Odkąd na Ukrainie trwa wojna, na ulicach pojawia się coraz więcej takich maszyn pozostawionych przez rosyjską armię. Dlatego wiedza praktyczna w zakresie obsługi takiego sprzętu może się przydać w każdej chwili, a czasem nawet uratować komuś życie.

Zobacz: Wojna w Ukrainie. Ford przekazuje pieniądze na pomoc Ukrainie

Z nagrania można się dowiedzieć, co trzeba przełączyć i ustawić, aby odpalić wielką, wojskową maszynę. W wielu przypadkach może się okazać, że na drodze do uruchomienia przeszkodzi brak paliwa.

@nastyatyman Если вам попадётся свободный или брошенный БТР – держите лайфхак как его запускать☝🏻 #настятуман #авто #бтр #автознания ♬ оригинальный звук – Туман Настя

Wbrew pozorom gwiazda TikToka nie opublikowała nagrania, które ma jej pomóc w osiągnięciu popularności. Film zebrał ogromną ilość komentarzy i polubień. Nastya ma ogromne zasięgi w social mediach i może dotrzeć do wielu przypadkowych osób, którym taka wiedza może się przydać.

W ostatnich dniach ukraińskie ministerstwo obrony opublikowało na swoich oficjalnych profilach w social mediach poradniki, jak unieszkodliwić takie pojazdy jak ten przy pomocy koktajlu mołotowa.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze