Grzejąca kamizelka motocyklowa dla kobiet

Zmarznięte dłonie i czerwony nos są już ponownie codziennością. Ciepło staje się dla wszystkich motocyklistek i motocyklistów "towarem" deficytowym. Co zrobić, kiedy bielizna termoaktywna nie wystarcza? Może warto wypróbować podgrzewaną kamizelkę? 

Kamizelka Venture
fot. Venture

Z pozoru wydaje się to niemożliwe – kamizelka? Podgrzewana? W modelu kamizelki firmy Venture nie ma wszytych żadnych kabli, czy przełączników, a potrafi ona zapewnić ciepło pod kombinezonem lub kurtką nawet przez pięć godzin. To wszystko możliwe jest dzięki litowo-jonowej baterii zaszytej w oddzielnej kieszeni znajdującej się na linii szwu produktu. Z pewnością, obecność baterii może być zauważalna, jednak czego się nie robi dla odrobiny ciepła podczas jazdy motocyklem w zimne dni.

Jak to działa? By włączyć podgrzewanie kamizelki wystarczy przytrzymać przez kilka sekund specjalny przycisk umiejscowiony niedaleko serca. System działa na trzech poziomach: pierwszy generuje temperaturę 38.8 'C, drugi 43.3 'C, a trzeci największą 51.6 'C. Czy to nie brzmi kusząco?

Wśród detali, jakie wyróżniają kamizelkę są też odblaskowe wstawki, membrana wodoodporna i wiatroodporna, a także gwarancja na 12 miesięcy.

Warto również zwrócić uwagę na wykonanie i materiały, z których stworzono kamizelkę. Wewnętrzna strona okrycia została wyłożona polarem, co z pewnością zapewni użytkownikom komfort i miękkość noszenia. Z zewnątrz zaś kamizelka została wykonana w całości z poliestru. 

Kamizelka do kupienia w sklepie: http://www.ventureheat.com/. Cena to 159.99 dolarów amerykańskich. 

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze