„Grumpy Cat” w kalendarzu Opla

Niemiecki producent przygotowuje kalendarz samochodowy, w którym wystąpią "ikony naszych czasów". Jedną z nich będzie znany z internetowych memów kot.

„Grumpy Cat” od kilku lat robi oszałamiającą karierę w internecie. Na zdjęciach potowarzyszy mu supermodelka Georgia May Jagger. Za sesję odpowiada słynna fotograf – Ellen von Unwerth.

Tematem przyszłorocznego kalendarza jest „Świat marzeń Opla”. Producent opisuje go jako „podróż przez pory roku wraz z najpiękniejszymi modelami Opla wczoraj, dziś i jutro. Na zdjęciach zobaczymy zielonego Opla Diplomat – wielkiego, pluszowego sedana z lat 70., a także ikonę dzisiejszych czasów – model Adam, który jest konkurentem Fiata 500. 

W poprzedniej edycji kalendarza w roli fotografa występował Bryan Adams, a wcześniej Karl Lagerfeld, który fotografował swojego kota o imieniu Choupette. Jak widać Opel lubi motyw związany z kotami, ponieważ w tegorocznej edycji pojawi się „Grumpy Cat”. Wiecznie niezadowolony kot jest bohaterem Facebooka, gdzie zebrał 8,7 miliona fanów. Popularny kot wystąpił w reklamach, a nawet w filmie. W ostatnich latach światła jupiterów również skupiają się wokół modelki Georgii May Jagger. 

Zobaczcie kilka zdjęć zza kulis sesji.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze