GreenWay Polska zawiesza opłaty za ładowanie pojazdów elektrycznych

GreenWay czasowo zawiesza niektóre opłaty za świadczone usługi. Kto skorzysta na tym zawieszeniu w czasie pandemii koronawirusa?

W czasie pandemii przemieszczamy się jednak sporadycznie, co powoduje istotne zmniejszenie popytu na usługi ładowania. Sytuacja ta ma także wpływ na hotele i restauracje, którym firma dostarczyła stacje ładowania oraz świadczy usługi ich zarządzania. Część z tych obiektów jest obecnie zamknięta, a hotelarze i restauratorzy starają się wszelkimi sposobami ratować swoje biznesy.

Przeczytaj również: Yamaha przedłuża gwarancje na swoje motocykle przez COVID-19

W związku z tym GreenWay podjął decyzję o zniesieniu w kwietniu miesięcznych opłat za subskrypcję usług ładowania dla wszystkich klientów posiadających na koniec marca pakiet Energia Plus oraz Energia Max. Pakiety te umożliwiają korzystanie z usług ładowania po niższych cenach jednostkowych po uiszczeniu miesięcznej opłaty subskrypcyjnej (odpowiednio w wysokości 39,99 i 99,99 zł).

Zobacz: Hyundai przedłuża gwarancję samochodów na całym świecie

Dodatkowo firma, chcąc pomóc swoim klientom z branży hotelarskiej i gastronomicznej, zaprzestała na okres epidemii pobierania miesięcznych opłat za usługi w zakresie zarządzania stacjami ładowania włączonymi do sieci GreenWay i należącymi do podmiotów z tych branż. 

Komentarze:

Anonymous - 5 marca 2021

W sumie fajnie, ale u nas i tak mało kto ma elektryki. A może teraz wprowadzimy też darmowe tankowanie na stacjach? Chętnie bym zalał mojego korando za darmo. Niby ceny na stacjach są niższe, ale nadal jest drogo.

Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy
Pokaż Mniej komentarzy
Schowaj wszystkie

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze