Karolina Chojnacka

GPS zaprowadził policję do złodzieja samochodów

Funkcjonariusze policji stanu Michigan twierdzą, że lokalizator GPS doprowadził ich do ciężarówki załadowanej skradzionymi pojazdami. Policjanci odkryli również około 10 000 dolarów w gotówce, ukrytych w kabinie ciężarówki.

Funkcjonariusze otrzymali telefon od osoby zgłaszającej kradzież samochodu. Według „The Detroit News”, właściciel powiedział im, że pojazd był wyposażony w lokalizator GPS. Dzwoniący uzyskał współrzędne urządzenia i powiedział funkcjonariuszom, że zaginiony samochód jedzie autostradą w pobliżu Van Buren Township, która znajduje się między Romulus i Ypsilanti w południowo-wschodniej części stanu Michigan. Policja przygotowała się do przechwycenia pojazdu.

Na miejscu funkcjonariusze zorientowali się, że śledzony przez nich samochód nie jedzie o własnych siłach. Został zaparkowany na komercyjnej ciężarówce holowanej przez półciężarówkę Peterbilt. Po zatrzymaniu ciężarówki dokładnie zbadali ładunek i znaleźli jeszcze trzy inne samochody, których kradzież została zgłoszona przez właścicieli. Więcej, jednym z nich był Dodge Charger 2020 skradziony z Departamentu Policji Warren.

GPS zaprowadził policję do złodzieja samochodów

Przeczytaj też: Uciekał przed policją i… zatrzymał się, by zatankować samochód!

Kierowca ciężarówki twierdził, że nic nie wie o kradzionych samochodach. Policji prowadzi aktualnie śledztwo w tej sprawie. 

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze