Karolina Chojnacka

Uciekał przed policją i… zatrzymał się, by zatankować samochód!

Zazwyczaj kierowcy uciekający przed policją, gdy skończy im się paliwo, porzucają swój samochód i kontynuują ucieczkę pieszo. Pewien złodziej-uciekinier postąpił zupełnie inaczej.

Poszukiwany w związku z kradzieżą mężczyzna, w trakcie ucieczki przed policją, po prostu zatrzymał się na stacji, by zatankować samochód! W tym czasie policjanci gorączkowo go szukali.

Stacja informacyjna NBC Los Angeles wysłała swój helikopter, by śledził pościg. Funkcjonariuszom organów ścigania trudno było nadążyć za niezidentyfikowanym kierowcą, a spora przewaga nad policją, dała uciekinierowi taką pewność siebie, że najzwyczajniej w świecie zjechał  na stację benzynową zatankować auto. Miał czas, aby wysiąść z samochodu, pobiec do środka, aby zapłacić kasjerowi i zatankować, a potem odjechać. Według NBC otrzymał nawet rabat gotówkowy.

Reporter relacjonował zdarzenie na żywo:

Ma mnóstwo czasu. Jak na razie nie zbliża się żaden oficer. Nie ma tam jeszcze żadnych jednostek. Mamy nadzieję, że Kalifornijski Patrol Autostradowy wie o tutejszej lokalizacji.

Przeczytaj też: Pijany kierowca uciekał przed policją

Z pełnym bakiem kierowca kontynuował swoją ucieczkę, podróżując przez obrzeża  Los Angeles, a później wjeżdżając na autostradę 10 i 60. Zniknął po wjechaniu na parking. Nie jest jasne, czy ostatecznie został złapany.

Za to pewne jest jedno – w najbliższym czasie uciekinier z pewnością nie zamierza rezygnować z benzyny na rzecz samochodu elektrycznego, którego ładowanie trwa znacznie dłużej.

Przeczytaj też: Pijany kierowca uciekał przed policją i nagrał całe zdarzenie

Komentarze:

Anonymous - 5 marca 2021

Dobry agent

Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy
Pokaż Mniej komentarzy
Schowaj wszystkie

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze