Gosia Rdest w BMW Talent Cup

Małgosia Rdest to zwyciężczyni pierwszego Kartingowego Pucharu Kobiet Motocaina Cup. A BMW FB02? To bolid, za kierownicą, którego sezon 2012 spędzi Gosia Rdest, ubiegłoroczna Kartingowa Mistrzyni Polski. W miniony weekend, w Monachium odbył się "welcome event" dla uczestników BMW Talent Cup 2012.

Małgorzata Rdest w BMW Talent Cup
fot. BMW

Podczas tego wydarzenia Gosia – jak zwykle – z wielką dozą optymizmu i nieustannym uśmiechem, spędziła pierwsze dni na testach i warsztatach medialnych.

Małgosia Rdest podczas rozdania nagród w Motocaina Cup Kartingowych Pucharze Kobiet.
fot. Motocaina.pl

– Program ma na celu przygotowanie kierowców do profesjonalizmu w motorsporcie. Zajęcia merytoryczne oraz te na torze odbędą się sześć razy począwszy od Red Bull Ring nieopodal Salzburga. Będziemy uczyć się telemetrii, pracować na symulatorach. To po kartingu kolejny i bardzo naturalny krok w sportach motorowych. Dam z siebie wszystko bo dla najlepszego uczestnika BMW zobowiązało się sponsorować cały sezon startów w bolidzie wyższej rangi.

Jak się jeździ Formułą BMW amatorom – takim jak naczelna Motocainy? Przeczytasz tutaj.

Kolejne spotkanie kierowców odbędzie się w Finlandii i będzie to Fitness Camp. Natomiast finał przygotowań do sezonu to odwiedziny w Formula BMW Technology Center w Dudeldorf, gdzie bolidy zostaną ustawione pod konkretnego uczestnika programu.

Motocaina.pl – kobiecy portal motoryzacyjny – objął zawodniczkę patronatem medialnym. Już niebawem wywiad z Gosią!

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze