Gosia Rdest na Hungaroring

14 sierpnia 2012
Gosia Rdest jest coraz bliżej wielkiego finału tegorocznej edycji Formula BMW Talent Cup 2012. W miniony weekend w swoim FB02 poznawała tajniki kolejnego toru F1 – węgierskiego Hungaroring.

Tak jak poprzednio, weekend rozpoczął się od testów, intensywnych szkoleń merytorycznych i skończył się tym, co Gosia lubi najbardziej, czyli jazdą bolidem - w jej przypadku z numerem bocznym 11. Organizator położył nacisk na przygotowanie uczestników do wielkiego finału, który odbędzie się w dniach 14-16 września na niemieckim Oschersleben.

Gosia Rdest w bolidzie z numerem 11
fot. materiały prasowe zawodniczki

Gosia Rdest tak mówi o swoich kolejnych doświadczeniach:

„Koniec cyklu Formula BMW Talent Cup 2012 zbliża się wielkimi krokami. Wraz z jego nadejściem rośnie apetyt na zwycięstwo, a jest o co walczyć, bo sezon w Formule na koszt organizatora to już jest coś. Ponieważ pracuje z nami sztab ludzi, w tym psychologowie, nie tworzy się napięta atmosfera, po prostu czekamy na ostatni wyścig. Główny instruktor Dirk Adorf powiedział, że pracowaliśmy przez cały sezon bardzo ciężko i bardzo dużo się nauczyliśmy - ja nadal mam ochotę na kolejna porcję wiedzy. Zafunduje ją sobie również na Uniwersytecie Jagiellońskim, bo właśnie tam dostałam się na studia (śmiech)”.

    Komentarze

    Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!