Głośniki dla fanów Lamborghini pod choinkę

Święta zbliżają się coraz większymi krokami, a tymczasem na horyzoncie pojawił się bardzo ciekawy prezent dla fanów włoskich supersamochodów. Pod warunkiem, że w portfelu mamy odpowiednią ilość gotówki.

Firma Ixoost zbudowała zestaw głośników o nazwie Esavox. Poza kosmicznym wyglądem zbudowano go z prawdziwych części znajdujących się w Lamborghini. Dlatego cena nie należy do najtańszych. Żeby stać się szczęśliwym posiadaczem takiego zestawu audio, trzeba zapłacić 19 900 euro. W tej cenie można już kupić mały, sportowy samochód z głośniejszym wydechem, jak Fiat 500 Abarth czy Ford Fiesta ST.

Konstrukcja Esavox 6.1 powstała na włóknie węglowym, a w całość wkomponowano cztery końcówki wydechu. Tuż za nimi skrywają się głośniki. Znajdziemy tam 15-calowy subwoofer, calowe „tweetery” odpowiedzialne za wysokie tony, 6,5-calowe głośniki szerokopasmowe oraz dwa, 8-calowe niskotonowe. Urządzenie umożliwia podłączenie zewnętrznych źródeł dźwięku poprzez Bluetooth lub złącze AUX.

Zestaw głośnikowy na zdjęciach wygląda dość kompaktowo, ale w rzeczywistości jest całkiem spory. Jego długość to 125 cm, a waga wynosi 53 kg. Klienci mogą wybierać spośród czterech wersji kolorystycznych: Nero Aldebaran (czarny), Arancione Atlas (pomarańczowy), Giallo Evros (żółty), and Rosso Mars (czerwony).

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze