George Clooney z Lancią dla L’Aquila

Bożyszcze wielu kobiet, bezapalecyjnie przystojny George Clooney pojawił się we Włoszech, gdzie w wieczór 9 lipca Lancia był gospodarzem dwóch całkowicie odmiennych wydarzeń kulturalnych, w których uczestniczyły gwiazdy świata show biznesu.

fot. Lancia

„Nobel for Peace Hall” dla L’Aquila
Stworzony dzięki funduszom uzyskanym z Pokojowych Nagród Nobla i sponsorowany przez Lancię, „Nobel Peace Hall” otwarty w dotkniętej niedawno trzesieniem ziemi L’Aquila,
jest wielofunkcyjnym miejscem przeznaczonym na kino, który może służyć również jako miejsce imprez marketingowych czy też innej działalności. W ceremonii inauracji obiektu wzięły udział zarówno osobistości świata polityki i przedstawiciele wielkich organizacji, jak i sławy świata show biznesu oraz artyści. Wśród nich znaleźli się aktor George Clooney oraz laureatka Pokojowej Nagrody Nobla Betty Williams, których zamiarem było spotkanie się z przedstawicielami społeczności dotkniętych trzęsieniem ziemi. Po inauguracji nowego „Nobel Peace Hall” wyświetlono kilka scen z „Fantastic Mr Fox” – filmu animowanego reżyserii Wesa Andersena (jeszcze w trakcie realizacji), w którym można usłyszeć dubbing George’a Clooney’a i Meryl Streep. Ponadto z tej okazji odbył się też przedpremierowy pokaz włoskiej wersji filmu „Epoka Lodowcowa 3″.

fot. Frendl
fot. Lancia

 

 

 

 

 

Sponsoring „Nobel Peace Hall” jest przykładem trwałej relacji istniejącej między Fiatem i regionem Abruzzo: współpracy, która nawiązała się już na samym początku akcji ratunkowej i która miała na celu zaspokajanie w sposób szybki i skuteczny różnorakich potrzeb wynikłych na skutek trzęsienia ziemi.

Lancia Delta od zeszłego roku jest Oficjalnym Samochodem najbardziej prestiżowych festiwali filmowych: po debiucie na 65-tym Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Wenecji, konwój Delt towarzyszył gwiazdom kina „na” czerwonych dywanach w Rzymie, Barcelonie, Mediolanie i Turynie. Ponadto, Lancia Delta została ostatnio „zatrudniona” do nowej produkcji Columbia Sony Pictures, filmu akcji „Anioły i Demony”.
W międzynarodowej promocji Delty brał udział Richard Gere oraz ścieżka dźwiękowa stworzona przez zdobywcę Oskara Ennio Morricone.

Lancia Musia i Ypsilon ECOCHIC
fot. Lancia

„Satis…Fiction Night”: gwiazdy kina spotykają się w Lancia Beach Club Riva
W wieczór 9 lipca w Lancia Beach Club Riva we Fregene – jednym z najbardziej ekskluzywnych i eleganckich klubów na rzymskim wybrzeżu, który od trzech lat jest sponsorowany przez markę – odbyła się impreza „Satis…Fiction Night”.

Hill Harper i Sofia Milos z serialu „CSI”, Christian De Sica, Paolo Conticini, Stefano Ambrogi, Antonella Salvucci oraz Margherita Granbassi: to tylko niektóre spośród licznych sław zaproszonych na to prestiżowe przyjęcie; wszyscy ci sławni ludzie to aktorzy i goście „RomaFictionFest 2009″ – międzynarodowego festiwalu filmów fabularnych TV, który Lancia nie tylko wsparła flotą 50 samochodów, towarzyszących gwiazdom do „Orange Carpet”, ale miała też swój wkład w najbardziej reprezentacyjną części Festiwalu – „Seriale”.

W tę noc muzyki i rozrywki głównym bohaterem był model Ypsilon ECOCHIC, który z Lancią Musa, wchodzi w skład nowej gamy ECOCHIC. To samochody z dwojakim napędem (LPG i benzyna), reprezentujące koncepcję samochodów „przyjaznych środowisku”.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze