Karolina Chojnacka

Geneva Motor Show powraca i obiecuje zaskoczyć wszystkich! Kiedy odbędzie się motoryzacyjna impreza?

Zeszłoroczny i tegoroczny Międzynarodowy Salon Samochodowy w Genewie nie odbył się z powodu pandemii koronawirusa. Na szczęście, wszystko wskazuje na to, że w 2022 roku motoryzacyjna impreza odbędzie się normalnie. Kiedy wystartuje Geneva Motor Show?

Międzynarodowy Salon Samochodowy w Genewie ogłosił, że wydarzenie najprawdopodobniej odbędzie się w dniach 19-27 lutego 2022 roku. Będzie to już 91. edycja Geneva Motor Show. Jej program ma znacznie różnić się od tych, które znamy z przeszłości. Sandro Mesquita, CEO GIMS, wyznał:

Wraz z wysyłką pakietów przetargowych oficjalnie rozpoczynamy organizację GIMS 2022. Mój zespół i ja nie możemy się doczekać prezentacji naszej koncepcji  wystawcom, a następnie opinii publicznej. Mamy nadzieję, że sytuacja zdrowotna i odpowiednie regulacje polityczne dotyczące pandemii COVID-19 pozwolą nam działać!

Wiadomość, że Geneva Motor Show powraca i jest gotowa zaskoczyć wystawców i fanów, bez wątpienia rozgrzeje serca i umysły motomaniaków! Więcej szczegółów na temat koncepcji kolejnych motoryzacyjnych targów zostanie przedstawionych w najbliższych tygodniach.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze