Karolina Chojnacka

General Motors przedstawiło światu całą kolekcję nowych samochodów elektrycznych

Co najmniej trzy z nich trafią do produkcji.

Podczas dużej konferencji prasowej GM na targach CES, producent samochodów przedstawił szereg swoich przyszłych projektów związanych z samochodami elektrycznymi, od samochodów dostawczych po nadchodzący flagowy Cadillac Celestiq.

Przeczytaj też: Cadillac Celestiq „zaprezentowany”! Poznajcie flagowy, luksusowy samochód elektryczny Cadillaca

W środku całego show, ukryta w tle, stała kolekcja tajemniczych samochodów. Spowite ciemnością, oświetlone jedynie światłami do jazdy, auta mogą oczywiście być „zwykłymi” samochodami, ale my myślimy, że mogą to być produkty przyszłości.

General Motors przedstawiło światu całą grupę nowych samochodów elektrycznych

Najlepsze wspólne ujęcie samochodów znajduje się powyżej i możemy dość łatwo zidentyfikować trzy z nich. W centrum jest oczywiście GMC Hummer EV. Po obu stronach są Cadillaki. Ten po lewej stronie wydaje się być crossoverem Lyriq, a ten po prawej luksusowym sedanem Celestiq.

Wiemy kiedy GMC Hummer EV i Lyriq trafią do produkcji, i że Celestiq kiedyś też trafi do produkcji.

Dlatego uważamy, że pozostałe samochody to nadchodzące modele.

Samochód znajdujący się tuż obok Cadillaca Celestiq to może być zapowiadany od jakiegoś czasu elektryczny pick-up od Chevroleta, inspirowany Silverado.

Po lewej stronie za Lyriq znajdują się dwa modele, które wygląda na parę crossoverów. Tajemniczy samochód po prawej pozostaje największą zagadką.

Przeczytaj też: Wiemy, kiedy Chevrolet zaprezentuje zelektryfikowanego pick-upa podobnego do Silverado!

Trzeba będzie trochę poczekać, zanim przekonamy się czy nasze prognozy są trafne. Tak więc, śledźcie nas uważnie, bo gdy tylko GM poda więcej informacji o nowych modelach, z pewnością o nich napiszemy!

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze