Galeria zdjęć z Rajdu Świdnickiego - kobiety górą!

09 kwietnia 2011
109
Nasza fotoreporterka - Jola Żuk - dostarczyła ciekawą porcję zdjęć z pierwszego dnia testowego Rajdu Świdnickiego. Zobacz jakimi maszynami startują zawodniczki i jakie emocje malują się na ich twarzach. Mamy też pierwsze wieści z rajdowych oesów.

Wczoraj rozpoczął się dzień testowy 39. Rajdu Świdnickiego Krause. Zanim doniesiemy Wam jak spisują się na rajdowych oesach zawodniczki (ich wypowiedzi przedrajdowe przeczytasz tutaj), warto wspomnieć o piątkowych ciekawostkach.

Wojtek Chuchała, kierowca Lotos Subaru Poland Rally Team  - ubiegłoroczny zwycięzca Rajdowego Pucharu Polski, startuje nowym Subaru Imprezą N16 z równie nowym pilotem. Dotychczasowy dyktujący z prawego fotela, Ryszard Ciupka, z powodów prywatnych (plotka głosi, że za jazdę na podwójnym gazie) został wymieniony na Kamila Hellera. 

Dominika Duziak u boku Tomasza Hupało debiutuje w RSMP. Załoga startuje Hondą Civic i jest nastawiona optymistycznie.
fot. Jola Żuk
Iwona Petryla - współpracowniczka Motocaina.pl jest jednocześnie kierowniczką biura prasowego rajdu.
fot. Jola Żuk


Samochód Leszka Kuzaja - kierowcę, którego pilotuje Jakub Gerber (rajdowy pilot Roberta Kubicy)  -służy nie tylko do walki na oesach, ale również do składania podpisów i życzeń dla Roberta Kubicy, do czego zachęca kibiców załoga STT Racing. Zespół Kuzaj Sport po rajdzie ma przekazać jedynemu Polakowi w Formule 1 galerię zdjęć rajdówki.

Tomek Kuchar wystartował "pieszo" - jego auto nie było gotowe na start.

Najszybszy na odcinku testowym okazał się nowy kierowca Peugeot Sport Polska Rally Team, Grzegorz Grzyb.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!