Galeria zdjęć z Rajdu Świdnickiego – kobiety górą!

Nasza fotoreporterka - Jola Żuk - dostarczyła ciekawą porcję zdjęć z pierwszego dnia testowego Rajdu Świdnickiego. Zobacz jakimi maszynami startują zawodniczki i jakie emocje malują się na ich twarzach. Mamy też pierwsze wieści z rajdowych oesów.

Wczoraj rozpoczął się dzień testowy 39. Rajdu Świdnickiego Krause. Zanim doniesiemy Wam jak spisują się na rajdowych oesach zawodniczki (ich wypowiedzi przedrajdowe przeczytasz tutaj), warto wspomnieć o piątkowych ciekawostkach.

Wojtek Chuchała, kierowca Lotos Subaru Poland Rally Team  – ubiegłoroczny zwycięzca Rajdowego Pucharu Polski, startuje nowym Subaru Imprezą N16 z równie nowym pilotem. Dotychczasowy dyktujący z prawego fotela, Ryszard Ciupka, z powodów prywatnych (plotka głosi, że za jazdę na podwójnym gazie) został wymieniony na Kamila Hellera. 

Dominika Duziak u boku Tomasza Hupało debiutuje w RSMP. Załoga startuje Hondą Civic i jest nastawiona optymistycznie.
fot. Jola Żuk
Iwona Petryla – współpracowniczka Motocaina.pl jest jednocześnie kierowniczką biura prasowego rajdu.
fot. Jola Żuk

Samochód Leszka Kuzaja – kierowcę, którego pilotuje Jakub Gerber (rajdowy pilot Roberta Kubicy)  -służy nie tylko do walki na oesach, ale również do składania podpisów i życzeń dla Roberta Kubicy, do czego zachęca kibiców załoga STT Racing. Zespół Kuzaj Sport po rajdzie ma przekazać jedynemu Polakowi w Formule 1 galerię zdjęć rajdówki.

Tomek Kuchar wystartował „pieszo” – jego auto nie było gotowe na start.

Najszybszy na odcinku testowym okazał się nowy kierowca Peugeot Sport Polska Rally Team, Grzegorz Grzyb.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze