Gadżety dla fana samochodów BMW

Z okazji zbliżającej się premiery nowej limuzyny BMW serii 5, BMW Lifestyle nawiązała współpracę z partnerami oferującymi produkty klasy premium, takimi jak Montblanc, Bowers & Wilkins and Moleskine. Tak powstała seria ciekawych gadżetów.

Wspólnym mianownikiem tej kolekcji jest zrozumienie wymagań współczesnego stylu życia. Zarówno systemy informacyjno-rozrywkowe, jak i zestaw akcesoriów osobistych dopasowują się do technologii wykorzystywanych w autach BMW serii 5.

 Kluczyk do samochodu jako elegancki dodatek
Wielofunkcyjny kluczyk “Montblanc for BMW” ma formę eleganckiego dodatku do każdego stroju. Dzięki kompaktowym wymiarom równym 5×2 cm stanowi on akcesorium, które możesz założyć na siebie, eliminując konieczność naciskania przycisku w celu otwarcia samochodu. Dzięki modułowej koncepcji kluczyk można przenosić na kilka sposobów, gwarantujących jego bezpieczeństwo oraz łatwą dostępność.

BMW i Montblanc wykorzystały udaną współpracę w ramach partnerstwa “Montblanc for BMW” do stworzenia wspaniałego zestawu akcesoriów, który spełnia nawet najbardziej wymagające standardy w zakresie wzornictwa i funkcjonalności. Elegancka skórzana opaska Montblanc z czarnej skóry bydlęcej zmienia wielofunkcyjny kluczyk w osobisty dodatek, który można założyć na nadgarstek. Zestaw wielofunkcyjnych kluczyków “Montblanc for BMW” zawiera także wysokiej jakości pilota ze skórzaną wkładką z wytłoczonym napisem “Montblanc for BMW —  to wyjątkowo eleganckie rozwiązanie, dzięki któremu kierowca może nie rozstawać się z kluczykiem do samochodu.

Wyjątkowe doznania dźwiękowe
Kierowca może cieszyć się wyjątkową akustyką systemu dźwięku przestrzennego Bowers & Wilkins, dostępnego w samochodach z BMW serii 5, także z daleka od samochodu. Wszystko to dzięki słuchawkom nausznym BMW Bowers & Wilkins P3 S2, cechującym się niepowtarzalną jakością dźwięku.

Wyjątkowa stylistyka polerowanej obudowy muszli ze stali nierdzewnej oraz wykonane z delikatnej skóry jagnięcej wykończenie pałąka nadają słuchawkom prawdziwie sportowy i elegancki wygląd. Dzięki poręcznemu mechanizmowi słuchawki można złożyć, a solidny pokrowiec zapewnia dodatkową ochronę.

 Pełna integracja zawartości analogowej i cyfrowej
BMW połączyła siły z Moleskine, renomowanym producentem notesów, w celu stworzenia inteligentnego zestawu do pisania, który w imponujący sposób pokazuje, jak można zintegrować i udostępnić jednocześnie zawartość analogową i cyfrową. Tekst i rysunki można ręcznie wprowadzić do notesu Moleskine, określanego mianem papierowego tabletu, a następnie przesłać ich wersję cyfrową do smartfona lub tabletu, umożliwiając ich dalsze przetwarzanie. Przy użyciu oprogramowania Microsoft Office 365 zainstalowanego w samochodzie użytkownicy mogą wyświetlać zawartość wprowadzoną przy użyciu inteligentnego zestawu do pisania BMW.

Taka bezproblemowa integracja zawartości analogowej i cyfrowej nie byłaby możliwa bez innowacyjnych technologii. Specyficzna dla tego produktu technologia NCode ™ od Moleskine umożliwia wykrycie, gdzie dokładnie znajduje się Smart Pen+ w stosunku do stron papierowego tabletu, zapisując każde pociągnięcie pióra. Dodatkowa aplikacja płynnie przenosi odręczne notatki z notesu na ekran urządzenia mobilnego, a samą zawartość można również wyświetlać i udostępniać za pomocą programu Microsoft Office 365, zainstalowanego w autach BMW serii 5.

Inteligentny zestaw do pisania BMW wyróżnia ekskluzywny szkic nowej limuzyny z serii BMW 5 na okładce notesu oraz eleganckie logo BMW na zatyczce od pióra. Ten zestaw jest praktycznym dodatkiem dla każdego, kto ceni sobie wygodę związaną z odręcznym sporządzaniem notatek, ale nie chce rezygnować ze wspierających kreatywność opcji cyfrowych. Skusi się na niego także każdy prawdziwy entuzjasta marki BMW.

Inteligentny zestaw do pisania BMW oraz słuchawki BMW Bowers & Wilkins będą dostępne od marca na stronie shop.bmw.com oraz u wybranych dealerów BMW.

Zestaw wielofunkcyjnych kluczyków “Montblanc for BMW” będzie dostępny od lata 2017.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze