Frog został uniewinniony przez sąd! Ale to nie znaczy, że wymiga się od kary?

Sąd Okręgowy w Warszawie uniewinnił Roberta N. ps. „Frog”, za jego skrajnie niebezpieczną jazdę. Prokuratura nie zamierza jednak sprawy tak zostawić.

O tym jak Frog stanął przed sądem, pisaliśmy w lutym minionego roku. Został wtedy skazany na 2,5 roku więzienia za swoje wyczyny za kierownicą Mercedesa w 2014 roku, kiedy próbował uciec przed policją. Został za to uniewinniony za lepiej znany jego „występ”, czyli szaleńczą jazdę po Warszawie, za kierownicą białego BMW M3. Sąd i biegli byli pod wrażeniem jego umiejętności i chociaż przyznali, że jechał on niebezpiecznie, to „panował nad swoim pojazdem”.

Frog trafi za kratki! Ale sąd i biegli są pod wrażeniem jego umiejętności

Sprawa Froga wróciła jednak na wokandę i tym razem Sąd Okręgowy w Warszawie uznał, że kiedy uciekał przed policją Mercedesem, również nie stwarzał zagrożenia niebezpieczeństwa w ruchu drogowym. Z kolei w sprawie jazdy po Warszawie, utrzymano wyrok pierwszej instancji. Tym samym Robert N. został uznany za niewinnego człowieka.

Robert Nogal ps. „Frog” ścigany listem gończym!

Z takim wyrokiem nie zgadza się jednak Prokuratura Krajowa, która zapowiedziała kasację. Oznacza to, że sprawa będzie ponownie rozpatrzona, więc Frog nie może jeszcze czuć się pewnie.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze