„Frog” w poważnych tarapatach. Grozi mu więzienie!

Do sądu wpłynął właśnie akt oskarżenia przeciwko Robertowi N., znanemu lepiej jako „Frog”. Prokuratura oskarża go o prowadzenie samochodu pomimo kilku sądowych zakazów.

Sprawa dotyczy sytuacji z 19 września bieżącego roku, kiedy to Robert N. został zatrzymany do kontroli przez patrol policji. Siedział wtedy za kierownicą Porsche Panamery, chociaż zostały wobec niego orzeczone cztery zakazy prowadzenia pojazdów mechanicznych.

„Frog” natychmiast przyznał, że nie posiada uprawnień, ale tłumaczył, że była to sytuacja jednorazowa. Tego dnia miał zajmować się modyfikowaniem układu wydechowego w aucie klienta, a z uwagi na późną godzinę był jedyną osobą w warsztacie. Musiał więc sam dostarczyć samochód właścicielowi.

Za złamanie sądowego zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych grozi do 3 lat pozbawienia wolności. Co więcej, to nie jedyny przypadek złamania tego zakazu – w marcu tego roku prowadził on inny samochód na parkingu przy centrum handlowym. „Frog” tłumaczył wtedy, że nie był świadom, iż zakaz obejmuje także parkingi.

Robert N. stał się znany za sprawą swoich „wyczynów” w czerwcu 2014 roku, kiedy to w sieci pojawiło się nagranie z jego przejazdu ulicami Warszawy. Prowadząc BMW M3 rażąco naruszył szereg przepisów – przekraczał prędkość, przejeżdżał przez skrzyżowania na czerwonym świetle, jechał slalomem między innymi pojazdami i ścigał się z motocyklem.

Komentarze:

Anonymous - 5 marca 2021

3 lata jako dziewczynka i zmądrzeje

Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy
Pokaż Mniej komentarzy
Schowaj wszystkie

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze