Fotorelacja ze zlotu nad Wdą 2013 – Czarna Woda

Jak było na zlocie? Jeśli widzi się uśmiechniętych motocyklistów, którzy przyjeżdżają co roku i to w coraz większym gronie, a później bardzo mile wspominają te kilka zlotowych dni, to wniosek nasuwa się tylko jeden- było bombowo!

Organizatorzy zapewnili znaczek zlotowy, jak również pięknie prezentujące się koszulki. Przy scenie nie zabrakło pysznego jedzenia oraz zimnego piwa, które jeszcze lepiej smakowało przy muzyce znakomitych zespołów, a były to nie tylko gwiazdy polskiej sceny muzycznej jak Zdrowa Woda i DAAB, ale również mniej znane, które przypadły do gustu całej publiczności: Martwa Natura, Access Denied, Killoff, SunKingRoad, Banderola, Abdul Kebab Buła Jabba.

Na zlot zjechały się tłumy motocyklistów
fot. materiały organizatora

Każdy znalazł coś dla siebie.  Oprócz błotnych kąpieli, toru motocrossowego, zjeżdżalni do rzeki, świetnego klimatu oraz super towarzystwa nie mogło zabraknąć również konkurencji.  Liczne konkursy, typu rzut wałem, picie piwa przez smoczek, przeciąganie liny, wyciąganie gumy, wbijanie gwoździ, slalom WSK bez silnika podnosiły tylko poziom dobrego humoru wśród uczestników zabawy.

Warto podkreślić, że praktycznie każdy biorący udział w jednym z konkursów mógł liczyć na drobny upominek, a zwycięzcy otrzymywali bardzo atrakcyjne nagrody, takie jak kaski, kurtki czy inne rzeczy potrzebne motocykliście. Dzięki licznym sponsorom, którzy wsparli imprezę finansowo lub rzeczowo, wielu zlotowiczów wróciło do domu z nowym gadżetem, a nawet motocyklem, bo do wygrania była piękna, oryginalna CZ 350!

Wszyscy wyjechali zadowoleni i z pewnością wrócą za rok ze swoimi znajomymi, by wraz z nimi cieszyć się tą wyśmienitą imprezą.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze