Formula Drive – Poprowadź Bolid F1 – jazda bolidem F1 po raz pierwszy w Polsce! To gratka dla fanów wyścigów!

Jazda za kierownicą bolidu F1 to marzenie wielu entuzjastów szybkiej jazdy. Tego lata pierwszy raz taka okazja pojawi się w Polsce, dzięki wydarzeniu „Formula Drive – Poprowadź Bolid F1”.

Event „Formula Drive – Poprowadź Bolid F1”., który odbędzie się tego lata na torze wyścigowym Silesia Ring, jest niecodzienną okazją, aby poprowadzić potwora z silnikiem o mocy 650 KM – bolid F1 Mod Williams FW29. Zanim jednak podekscytowani fani motorsportu – uczestnicy tego wydarzenia, głodni mocnych, motoryzacyjnych wrażeń usiądą za kierownicą legendarnych bolidów, przejdą pakiet szkoleń teoretycznych i praktycznych – obejmuje on jazdę torową, jazdy bolidami Renault 2000 oraz w finale – jazdy bolidami F1.

„Formula Drive – Poprowadź Bolid F1”, fot. materiały prasowe

Organizatorzy wydarzenia pomyśleli także o miłośnikach motoryzacji, którzy wolą zasiąść w roli pasażera BMW Saubera F1.06 X2 i na własnej skórze poczuć możliwości maszyny prowadzonej przez doświadczonego kierowcę wyścigowego – Kamila Franczaka. Bolid, którym podczas „Formula Drive” będą realizowane przejażdżki co-drive został stworzony na podstawie modelu BMW Sauber F1.06 z 2006 roku. Na wydarzeniu pojawi się także symulator stworzony na bazie McLarena MP4-30 z sezonu 2015.

„Formula Drive – Poprowadź Bolid F1” – kiedy i gdzie?

Motoryzacyjna gratka dla fanów F1, czyli wydarzenie umożliwiające poprowadzenie bolidu F1 po raz pierwszy w Polsce, odbędzie się w dniach 2-4 czerwca oraz 9-11 lipca 2022 roku na torze wyścigowym Silesia Ring w Kamieniu Śląskim, ok. 30 kilometrów od Opola.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze