Ford zapowiada elektryzującą nowość. Pokaże ją na Festiwalu Prędkości w Goodwood

Już niedługo odbędzie się wielkie święto motoryzacji, czyli Festiwal Prędkości w Goodwood. Producenci samochodów podgrzewają atmosferę przed imprezą, zapowiadając, że odwiedzający zobaczą tam wiele perełek i ciekawych modeli. Coś specjalnego szykuje także Ford…

Podczas Festiwalu Prędkości w Goodwood, Ford Pro i Ford Performance zaprezentują wspólny projekt. 

Na opublikowanym przez amerykańskiego producenta nagraniu nie widać zbyt wiele. Uwagę zwraca pasek świetlny na całej szerokości pojazdu oraz podświetlony napis Ford Performance. Można przypuszczać, że tajemniczym pojazdem jest elektryczny van, ponieważ model ma „zelektryzować” odwiedzających, a w projekt zaangażowany jest Ford Pro.

Póki co fani amerykańskiej marki muszą uzbroić się w Tymczasem należy uzbroić się w cierpliwość, czekając na to co zafunduje nam połączenie Ford Performance i Ford Pro na Festiwalu Prędkości w Goodwood.

Przypomnijmy, że w maju Ford zaprezentował model E-Transit Custom i zapowiedział premiery Transit Courier, Tourneo Courier, Tourneo Custom i E-Transit. Transit Custom i Tourneo Custom mają pojawić się w 2023 roku, natomiast Transit Courier i Tourneo Courier mają pojawić się w rok później.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze