Finałowa eliminacja Motocaina Cup

23 lutego 2011
Za nami cztery, emocjonujące eliminacje Kartingowego Pucharu Kobiet. Czas wyłonić zwycięzczynię Motocaina Cup! Podczas finałowej rundy wiele może się jeszcze wydarzyć, dlatego zachęcamy do przybycia w Dzień Kobiet na tor N-Gine Grand Prix, aby kibicować zawodniczkom.
fot. Kuba Żołędowski

Finałowa runda odbędzie się w Dzień Kobiet, 8 marca o godzinie 17, na torze kartingowym N-Gine Grand Prix w warszawskim centrum handlowym Blue City. Wydarzenie objął patronatem medialnym portal www.f1.pl. Partnerem zawodów jest Renault Polska.

Relację z poprzednich eliminacji oraz galerię zdjęć i filmy znajdziesz tutaj.

Aby zapoznać się z wprowadzonymi przed czwartą rundą zmianami w regulaminie Motocaina Cup, kliknij tu.

Rozdanie pucharów, dyplomów, medali i nagród za klasyfikację V rundy odbędzie się tego samego dnia - 8 marca, po zawodach. Za finał całej serii Motocaina Cup rozdamy nagrody 11 marca 2011 roku w godzinach popołudniowych (o dokładnej godzinie poinformujemy niebawem). Nagrody przyznamy nie tylko za najlepsze czasy i wyniki uzyskane podczas rywalizacji, ale także za inne kryteria (najlepszy średni czas w całym cyklu, wiek itp). Poza uroczystością kończącą pierwszy w historii Kartingowy Puchar Kobiet, planujemy konferencję prasową, losowanie do wyścigu dziennikarzy z najlepszymi zawodniczkami Kartingowego Pucharu Kobiet, jazdy na symulatorach i wiele innych atrakcji. Spodziewamy się także wizyty gości specjalnych - ich nazwiska podamy do wiadomości już wkrótce!

Udział w Motocaina Cup to nie tylko wyścigowa jazda po torze, ale także okazja do spędzenia czasu w atmosferze sportowej rywalizacji, gdzie emocje sięgają zenitu, a adrenalina osiąga maksymalne stężenie we krwi. To szansa na porównanie własnych wyników z czasem przejazdu zawodniczek konkurujących w różnych dyscyplinach sportów motorowych - pań, które regularnie startują za kierownicą gokartów czy samochodów i motocykli wyścigowych i rajdowych. Dla dbających o linię i kondycję pewną zachętą może być fakt, że jazda gokartem przyczynia się do spalania zbędnych kalorii - to także wysiłek fizyczny! 

Finał zawodów - V eliminacja, odbędzie się 08/03/2011.

Tradycyjnie już - dla całego cyklu pucharu -przewidujemy podział na dwie klasy: amatorską i klasę gość. Zwyciężczynie każdej z rund mogą liczyć na cenne nagrody, a za finał, laureatka pierwszego miejsca otrzyma możliwość wyjazdu na jazdy bolidem Formuły 1 (dla nieletniej będzie to wyjazd na Grand Prix Formuły 1).


W programie każdej eliminacji przede wszystkim:
8-minutowy trening, 8-minutowe kwalifikacje i blisko 10-minutowy wyścig, a także wiele innych atrakcji dla zawodniczek!

Koszt udziału w jednej eliminacji to jedynie 90 złotych (trening, kwalifikacje, wyścig). 

Aby zgłosić chęć udziału w V eliminacji Motocaina Cup (8 marca 2011 r.), należy do dnia 7 marca 2011 roku przelać na konto podane w zgłoszeniu opłatę wpisową i przesłać dowód przelewu wraz z wypełnionym formularzem (załączonym w materiałach dodatkowych) mailem na adres puchar@motocaina.pl.

Od momentu nadesłania powyższych dokumentów uczestniczce Motocaina Cup będzie przysługiwać specjalna zniżka 25%* na torze N-Gine Grand Prix. Dzięki temu można na wyjątkowych warunkach potrenować jeszcze przed rozpoczęciem zawodów!

Lokalizacja:
trzeci poziom centrum handlowego Blue City, tor N-Gine Grand Prix
Kiedy: 8 marca 2011 roku, godzina 17.00

Partner zawodów Renault Polska:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zapraszamy wszystkich do kibicowania paniom - wstęp bezpłatny. 

Więcej informacji na www.motocaina.pl i www.grandprix.com.pl

 

 

 

 

Kontakt:

Katarzyna Frendl
redakcja@motocaina.pl
602 624 140

Magdalena Wilk
wilk@motocaina.pl
502 262 964

* Zniżka obowiązuje do pojedynczej eliminacji. Aby ją przedłużyć, należy zdecydować się na udział w kolejnych zawodach.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!