Film dokumentalny o Monice Jaworskiej już wkrótce!

W maju 2014 rozpoczną się zdjęcia do filmu dokumentalnego poświęconego Monice Jaworskiej. To będzie pierwsza taka produkcja w Polsce.

Monika Jaworska jest jedyną kobietą, która wystartuje w Mistrzostwach Włoch 2014

Monika Jaworska to najbardziej utytułowana polska zawodniczka. Od urodzenia jest niesłysząca. Jej historia i osiągnięcia sportowe stały się inspiracją do powstania filmu – za jego produkcję odpowiada Maja Turek.

Zdjęcia do filmu odbędą się przede wszystkim w rodzinnym mieście Moniki – Krakowie. Poza stolicą Małopolski ekipa filmowa, wraz z główną bohaterką, wybierze się do Warszawy, Książa Wielkiego i na włoski tor Imola, gdzie będą filmować zmagania Katanki na torze podczas startu w Mistrzostwach Włoch.

Obecnie trwają prace przygotowawcze do produkcji. Jednym ze sponsorów filmu będzie Zespół ds. Kobiet „Kobiety w Motorsporcie” przy Polskim Związku Motorowym.

Od pierwszego klapsa na bieżąco będziemy informować o pracach na planie filmowym oraz terminie premiery (być może już jesień tego roku) i planach dystrybucyjnych.

Monika Jaworska jest jedyną kobietą, która wystartuje w Mistrzostwach Włoch 2014. Polska zawodniczka jeździ w klasie 600 Supersport z zespołem Terra e Moto, o czym pisałyśmy wcześniej tu.

www.monikajaworska.com – profil facebookowy www.facebook.com/Katanka100

Patronat medialny nad filmem objęła Motocaina.pl.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze