Fiat Doblò, Scudo i Ducato do przewożenia motocykli

Dla firm i miłośników jednośladów Fiat Professional proponuje zestaw do transportu motocykli do modeli Doblò, Scudo i Ducato.

Fiat wychodzi w ten sposób naprzeciw tym, którzy potrzebują do celów prywatnych czy zawodowych, nie tylko bezpiecznie i szybko przewieźć swój motocykl, ale mieć również miejsce do przebrania się i, w razie konieczności, prawdziwy mobilny warsztat do wykonywania przeglądów lub napraw na miejscu. Poza tym, istnieje możliwość przewiezienia dwóch motocykli odpowiednich rozmiarów obok siebie.

Nasz test Fiata Doblo – „partner z życiu i biznesie” przeczytasz tu.

Zestaw jest więc alternatywą dla użycia przyczepy, w szczególności na średnio długich trasach, na których obowiązują ograniczenia prędkości, a także pomaga zmniejszyć ryzyko podczas ewentualnych postojów, utraty pozostawionych motocykli czy narażenia ich na niekorzystne warunki atmosferyczne.

Zestaw zawiera składany, wygodny i lekki podest, skonstruowany w 100% z aluminium, który opiera się mocno o podłogę dzięki nóżkom przeciwpoślizgowym. Blokada kół przednich pozwala na zablokowanie motocykla w stabilnej pozycji i unieruchomienie go za pomocą pasów zamocowanych do prowadnic znajdujących się w podłodze. Zestaw jest sprzedawany na największych rynkach Europy i może zostać wymontowany w kilka minut, przywracając samochodowi oryginalną konfigurację.

Fiat Doblò, Scudo i Ducato mogą zostać zostać zabudowane pod przewóz motocykli.
fot. Fiat

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze