Fiat 500C dla twórcy marki Diesel

Marka Diesel to przede wszystkim skórzane kurtki i nieśmiertelne dżinsy utrzymane w rockowej tonacji. I taka jest właśnie specjalna edycja Fiata 500C stworzona dla szefa marki odzieżowej.

Renzo Rosso otrzymał kilka dni temu specjalnie zaprojektowaną wersję Fiata 500C. Nad jego tuningiem czuwali specjaliści z Garage Italia pod czujnym okiem Lapo Elkanna. Samochód nazywa się 555RR, a jego wygląd wyzwala rockowego ducha.

Nadwozie pomalowano na czarno i przyozdobiono szerokim, matowym pasem przebiegającym przez jego środek. W przednim zderzaku i na felgach przebijają się kontrastujące, czerwone elementy. Przednie i tylne lampy przyozdobiono paciorkiem z kryształków Swarovskiego.

Wnętrze „pięćsetki” ze zwijanym dachem jest również utrzymane w podobnej tonacji. Pojawiły się tutaj materiały z odzieży sygnowanej logo marki Diesel. Fotele obszyto czarną skórą, a boczki dżinsem. Na zagłówkach pojawiły się wyhaftowane inicjały twórcy Diesla, Renzo Rosso. 

Garage Italia nie zdradziło, czy pod maską doszło do przeróbek. Nie wiemy też, jaki silnik pracuje w specjalnej wersji. W tej sytuacji idealny byłby tylko silnik… Diesla.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze