Fiat 500 w klimacie Gwiezdnych Wojen

Szaleństwo związane z premierą filmu "Gwiezdne Wojny - Przebudzenie Mocy" opanowało nie tylko świat filmowy, ale otarło się także o motoryzację. Powstały specjalne wersje "pięćsetki".

Firma tuningowa Garage Italia Customs przygotowała specjalną edycję 12 egzemplarzy Fiata 500, które zostały zainspirowane serią Gwiezdne Wojny. Samochody zostały wykorzystane do promocji filmu na całym świecie. Pojawiły się między innymi w Niemczech, Szwajcarii, Danii czy Wielkiej Brytanii.

Specjalne wersje o nazwie R2-D2 oraz BB-8 zostały specjalnie pomalowane, ale mają także unikatowe wyposażenie. Nadwozie oraz wnętrze zostało utrzymane w odpowiedniej kolorystyce. Wewnątrz pojawiła się skórzana tapicerka, Alcantara oraz detale nawiązujące do droida czy imperialnego szturmowca. 

Specjalne wersje Fiata 500 raczej nie trafią do seryjnej produkcji, ale można liczyć na to, że egzemplarze wykorzystane do promocji zostaną za jakiś czas wylicytowane. Z pewnością znajdzie się wielu amatorów filmu, którzy chcieliby jeździć Fiatem 500 nawiązującym do „ciemnej strony mocy”.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze