Ferrari, na które stać każdą kobietę! Film

V-max równe 130 km/h osiągane w zaledwie 2 sekundy - takie rzeczy tylko w dwukołowych „suszarkach". Póki co, dla zwykłych samochodów jest to rzecz nieosiągalna. A co powiecie na to czerwone Ferrari?

Jak się okazuje, nawet w suszarce do włosów istotny jest napęd…
fot. Babyliss

Marzysz o Ferrari w garażu? A może wolisz mieć je w domu? Na przykład w łazience?

Możecie wierzyć lub nie – na to Ferrari stać każdą z Was. Piękne, lekkie i jak przystało na produkt z Maranello – czerwone – takie właśnie są najnowsze suszarki Babyliss PRO zaprojektowane specjalnie z myślą o kobietach. O kobietach, które kochają włoską motoryzację i ładne fryzury.

Ale co ma do tego Ferrari? Otóż oprócz charakterystycznego koloru suszarki Babyliss PRO posiadają wysokoobrotową jednostkę napędową zaprojektowaną dzięki wieloletniemu doświadczeniu w wyścigach przez inżynierów z Maranello. Silnik suszarki osiąga moc 2200 Watt (informacja dla dociekliwych Pań – w przeliczeniu jest to około 3 KM), a podmuch, który wydobywa się z suszarki osiąga prędkość dochodzącą do wartości 130 km/h. Gdy zdecydujecie się na naciśnięcie przycisku „turbo”, ciśnienie doładowania wyniesie aż 6,2 bara!

Fernando Alonso nie zrobi nawet jednego okrążenia, gdy Ty już będziesz miała wysuszone włosy…
fot. Babyliss

Suszarka Babyliss PRO dostosowana jest do najtrudniejszych warunków – przy maksymalnych obciążeniach jest w stanie działać bez ustanku nawet 2000 godzin. Jak by nie patrzeć – Nurburgring jest wasz.

Cena około 500 zł być może do najniższych nie należy, ale na pewno jest w zasięgu możliwości finansowych każdej z Pań. A przecież każda zmotoryzowana kobieta powinna posiadać przynajmniej jedno Ferrari, nieprawdaż?

No i oczywiście, koniecznie czerwone! I z dyfuzorem 😉

Firma Babyliss zajmuje się produkcją profesjonalnego sprzętu fryzjerskiego i wysokiej jakości kosmetyków do włosów, wspomagających ich stylizację i ochronę. Aby dowiedzieć się więcej o firmie oraz przejrzeć katalog dostępnych produktów, zapraszamy na oficjalną stronę producenta. Suszarkę można kupić na przykład tutaj.
Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze