Karolina Chojnacka

Ferrari Erica Claptona wystawione na sprzedaż! Jesteście zainteresowani?

Eric Clapton, legendarny gitarzysta, był ostatnio zajęty sprzedażą swojej kolekcji samochodów. Aż dwa z jego aut trafiły na Auto Trader, największy w Wielkiej Brytanii cyfrowy rynek nowych i używanych samochodów.

Należące do Erica Claptona Lamborghini Superleggera zostało już kupione za 125 000 funtów, podczas gdy Ferrari 599 GTB Fiorano F1 jest nadal do zdobycia. Cena? Na razie 89 900 funtów od dealera samochodowego GVE Londyn.

Odkąd Eric Clapton, znany również pod pseudonimem „Slowhand”, osiągnął status supergwiazdy, stał się mocno zafiksowany na punkcie supersamochodów, ze szczególnym upodobaniem do Ferrari. To może trochę ironiczne, że Slowhand (ang. slow – pol. wolny) uwielbia samochody, które są tak szybkie, ale nie powstrzymało to gitarzysty przed zgromadzeniem całkiem poważnej kolekcji tych aut.

Mówi się, że przez lata Clapton miał ponad dziesięć Ferrari, z których wiele stało się inspiracją do jego piosenek, a niektóre zostały mu wręczone przez przyjaciela i słynnego muzyka, George’a Harrisona z zespołu The Beatles.

Ferrari Erica Claptona wystawione na sprzedaż! Jesteście zainteresowani?

Ferrari 599 F1 jest jednym z ulubionych samochodów Claptona. Ma piękną, kontrastującą karoserię w kolorze Nero Daytona Black z wnętrzem Castoror Light Brown i z zainstalowanym systemem BOSE HiFi. Ferrari muzyka ma również monolityczne 20-calowe daszki, słynne tarcze Scuderia Ferrari i 6-litrowy silnik V12. Może rozpędzić się od 0 do 100 km/h w 3,5 sekundy i osiąga maksymalną prędkość ponad 320 km/h.

Dyrektor YouTube Auto Trader, Rory Reid, powiedział:

Legenda, którą jest Eric Clapton, słynie ze swojej kolekcji klasycznych samochodów –  oczywiście po karierze muzycznej –  i dobrze wiadomo, jak bardzo kocha swoje Ferrari.

Ten konkretny Ferrari 599 jest oszałamiający i tak dobrze utrzymany. Fakt, że uzyskał pieczęć zatwierdzenia Erica Claptona przed sprzedażą, czyni go o wiele bardziej wyjątkowym. Dla miłośnika bluesa, który również ma na to pieniądze, jest to idealny zakup na Auto Trader.

Czy znajdą się tu chętni do kupna Ferrari od Erica Claptona?

Komentarze:

Anonymous - 5 marca 2021

nie

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

Biorę

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

Obudowę? co za gamoń to pisał?

Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy
Pokaż Mniej komentarzy
Schowaj wszystkie

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze