Ewan McGregor twarzą Moto Guzzi

15 kwietnia 2013
Znakomity szkocki aktor wziął udział w kampanii promującej model Moto Guzzi California 1400. Efektem jest piękna sesja zdjęciowa, wykonana w zachodniej Australii.
Loading module...

Kampania nosi nazwę „Mój motocykl, moja duma”. Ewan McGregor jest jej wiarygodnym reprezentantem – prywatnie to wielki fan motocykli i właściciel białego Moto Guzzi California Vintage oraz kilku innych pojazdów ze stajni włoskiego producenta. Po raz pierwszy aktor zawitał do siedziby firmy w Mandello del Lario podczas kręcenia filmu „Long Way Down”.

Ewan McGregor jako twardy biker
fot. Moto Guzzi
Seksowny McGregor
fot. Moto Guzzi

Ponownie tam zawitał podczas World Moto Guzzi Days w 2007. Wreszcie zdecydował się na nazwiązanie współpracy z marką na niwie profesjonalnej. Na początku marca Ewan wybrał się do Australii i oddał w ręce fotografa Paolo Zambaldiego. Pierwsza część sesji odbyła się w rybackim miasteczku Lancelin, 100 km na północ od stolicy. Tłem drugiego dnia sesji były doki Fremantle, a trzeciego – zapadający zmierzch.

Ewan na tle zapadającego zmierzchu
fot. Moto Guzzi

„Jestem dumny z tej kampanii, mam poczucie, że to coś wyjątkowego. California 1400 spodobał mi się od pierwszego wejrzenia, a kiedy już na niego wsiadłem – wrażenia niczym z innej planety! Totalnie zaskakujące. Możecie mi wierzyć – wiem co niego o motocyklach Moto Guzzi” – śmieje się aktor zapowiadając jednocześnie, że już niedługo California 1400 wzbogaci jego kolekcję.

Loading module...

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!