Erin Hunter bije rekord prędkości

Erin Hunter, motocyklistka i ambasadorka kobiet w motosporcie, pobiła rekord prędkości AMA motocyklem BMW S1000 RR na wyschniętym jeziorze w Bonneville. Zawodniczka osiągnęła imponującą prędkość - w przybliżeniu 332 km/h!

Wraz z Erin rekord ustanowił także Andy Sills – legenda wyścigów po wyschniętym jeziorze Bonneville.

„Mieliśmy dużo szczęścia, mając możliwość jazdy różnymi motocyklami przez całe nasze życie – to pozwoliło dojść do tak świetnych wyników” – komentuje Erin – „BMW S1000 RR to motocykl niesamowity, zwłaszcza w kwestii osiągania dużych prędkości. Taka stabilność absolutnie pozwala nam na skupienie na naszych umiejętnościach jazdy bez obaw o awarie czy usterki techniczne motocykla. Tej maszynie można całkowicie zaufać i sprawdzić jej możliwości”.

Erin Hunter i Andy Sills
fot. materiały prasowe

„Andy i Erin skontaktowali się ze mną tydzień przed startem i spytali, czy mógłbym dostarczyć im dwa motocykle BMW S1000 RR na występ w Bonneville” – mówi Gary Orr, menedżer oddziału BMW z San Diego – „Ich ostatnie sukcesy na naszych motocyklach były bardzo spektakularne, dlatego byliśmy bardzo szczęśliwi, mogąc wypożyczyć im maszyny po raz kolejny”.

Wydarzenie Bonneville BUB Motorcycle Speed Trials, podczas którego Erin i Andy ustanowili kolejne rekordy, było już 9. edycją, dedykowaną głównie użytkownikom motocykli.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze