„Endless Roads”, czyli siedem dziewczyn w jednym vanie

Choć wakacje już dawno za nami, część z nas wciąż żyje wspomnieniami lata. Może warto wziąć przykład z bohaterek filmu dokumentalnego Endless Roads i na przyszłe lato wyruszyć w szaloną podróż w vanie?

 

fot. You Tube

Dokument przedstawia perypetie siedmiu młodych kobiet, które wyruszają na podbój Hiszpanii w odnowionym, klasycznym Volkswagenie T. Łączy je pasja jazdy na deskorolkach i pragnienie przeżycia niezapomnianych przygód.

Podczas zaledwie 15 dni wycieczki i po ponad czterech tysiącach przejechanych kilometrów, zebrano 413 gigabajtów materiału, który opisuje zarówno historię podróży jak i zgłębia osobiste relacje między dziewczynami, ich przeżycia, hobby, problemy i radości. Całość sfilmowana została przez słynnego już w kręgach sportów ekstremalnych reżysera Juana Rayosa, który zadbał o piękne ujęcia i świetną ścieżkę dźwiękową.

Dokładna data premiery Endless Roads nie jest jeszcze ujawniona. Póki co trzeba zadowolić się pięknym trailerem, warto też śledzić poczynania twórców na oficjalnej stronie http://longboardgirlscrew.com/

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze