Karolina Chojnacka

Elon Musk wysłał do swoich pracowników krótką wiadomość. Taki szef to skarb?

Narzekasz na swojego szefa? Pomyśl, że zawsze mogłeś trafić gorzej. Twoim szefem mógłby być na przykład Elon Musk.

Dyrektor generalny Tesli, Elon Musk, wysłał swoim pracownikom krótką wiadomość, w której „poprosił” swoich pracowników o wzmożenie wysiłków i cięższą pracę, ponieważ firma chce zwiększyć liczby dostaw w trzecim kwartale.

Elon Musk prosi pracowników o „przejście na tryb super hardcore”

W e-mailu wysłanym do pracowników Tesli,do którego dotarł Reuters, Elon Musk poprosił ich o „przejście na tryb super hardcore”. Wszystko po to, aby zrekompensować wyzwania produkcyjne, z którymi musiał mierzyć się od początku roku.

Fala dostaw na koniec kwartału jest tym razem niezwykle wysoka, ponieważ ucierpieliśmy, podobnie jak cała branża, z powodu poważnych niedoborów części na początku tego kwartału.

Produkcja na początku trzeciego kwartału była tak trudna, że musimy wejść teraz w tryb super hardcore. Musimy nadrobić to w ciągu 22 dni, aby zapewnić przyzwoitą liczbę dostaw w trzecim kwartale. Jeśli nam się uda to zrobić, będzie to największa fala dostaw Tesli w historii.

Rekord Tesli w 2021 roku

W drugim kwartale 2021 roku Tesla wyprodukowała 206 421 pojazdów i zrealizowała 201 250 dostaw. To rekordowe liczby dla producenta samochodów elektrycznych. I wzrost względem pierwszego kwartału, kiedy firma wyprodukowała180 338 pojazdów i dostarczyła 184 800. I to mimo ciągłych wyzwań związanych z kryzysem półprzewodników.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze