Karolina Chojnacka

Elon Musk podejmuje się nowego wyzwania! Czy dyrektor generalny Tesli sprawdzi się w nowej roli?

Amerykański przedsiębiorca i filantrop, obecnie dyrektor generalny techniczny w SpaceX i dyrektor generalny oraz główny architekt w Tesli, Elon Musk już niedługo sprawdzi się w całkowicie nowej roli!

Potentat technologiczny Elon Musk podejmuje się nowego wyzwania. Dyrektor generalny Tesli już 8 maja poprowadzi kultowy program telewizyjny „Saturday Night Live”. Gościem muzycznym odcinka, który poprowadzi Musk, będzie Miley Cyrus.

{{ gallery(3181) }}

Przeczytaj też: Od dziś kupisz Teslę za bitcoiny. Sensacyjny tweet Elona Muska!

Występ Muska w „Saturday Night Live” nie jest przypadkowy. Według magazynu „Forbes”, akcje Tesli są obecnie warte prawie sześć razy więcej niż przed początkiem pandemii koronawirusa, co sprawia, że majątek Muska jest szacowany na 177 miliardów dolarów. Dodatkowo SpaceX właśnie rozpoczął nową misję, wysyłając astronautów na Międzynarodową Stację Kosmiczną.

W programie „Saturday Night Live” nie ma raczej zwyczaju zapraszania szefów firm do prowadzenia programu, ale Elon Musk nie jest typem „korposzczura”. Regularnie żartuje na Twitterze, gdzie obserwuje go prawie 52 milionów osób i wpadł w kłopoty prawne, wygłaszając dyskredytujące uwagi na temat swoich krytyków oraz sugerując, że może doprowadzić do wykupu Tesli, w wyniku czego organy regulacyjne amerykańskiej giełdy ukarały go grzywną w wysokości 20 milionów dolarów.

Przeczytaj też: Elon Musk twierdzi, że Tesla nigdy nie zbankrutuje. Skąd ta pewność?

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze