Elektryczny Golf dla malucha

Jeżeli Twoje dziecko jest zainteresowane samochodami od najmłodszych lat, to mamy idealny prezent pod choinkę. Oto Volkswagen Golf GTI Cabrio napędzany elektrycznie.

Jeden z niemieckich sklepów zajmujących się sprzedażą zabawek, ulokowany w Berlinie wystawił na sprzedaż elektryczne Golfy przygotowane dla najmłodszych adeptów jazdy samochodem.

Pojazd z otwartym dachem jest napędzany dwoma silnikami elektrycznymi umieszczonymi nad tylną osią. Skrzynia biegów ma jedno przełożenie do jazdy do przodu oraz bieg wsteczny. Auto jest wyposażone w głośnik, który imituje dźwięk pracy silnika, a poza tym na pokładzie znalazł się kierunkowskaz, system audio z wejściem aux, USB i czytnikiem kart SD. 

Elektryczny kabriolet ma regulację limitu prędkości. Auto nie rozpędzi się szybciej niż do prekości 5 km/h, a więc jest to teoretycznie bezpieczna zabawka. Pod warunkiem, że rodzic znajduje się w pobliżu. W razie potrzeby samochodzik można zatrzymać zdalnie przy pomocy pilota.

Do świąt pozostało już zaledwie kilkanaście dni. To najwyższa pora, żeby pomyśleć o prezentach. Elektryczny Volkswagen Golf GTI to ciekawa propozycja, ale nie należy do najtańszych. Za samochód trzeba zapłacić 550 dolarów.

Komentarze:

Anonymous - 5 marca 2021

A Volkswagen już zapłacił za emisję tlenków azotu? Bo na stopvw.pl piszą, że nie zapłacił!

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

Chyba zapłacił i całe tlenki, które mają przeznaczyli na budowę tego autka. Wygląda paskudnie. Plastik jak z PRLu.

Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy
Pokaż Mniej komentarzy
Schowaj wszystkie

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze