Elektryczne samochody od najmłodszych lat

Piosenka dla dzieci o samochodach elektrycznych? Brzmi dziwnie? Okazuje się, że producenci tego typu aut już od najmłodszych szkrabów starają się w łatwo przyswajalny sposób opowiedzieć, że ekomotoryzacja sprzyja środowisku.

fragment filmiku „They might be giants”

Tak jak nie ma dziecka, które nie lubi filmów animowanych tak i nie ma rodzica, który nie chciałby aby jego pociecha oglądała tylko filmy wartościowe. Edukowanie poprzez telewizję i kino to nie najnowszy trend, ale na pewno obejmujący coraz to nowe obszary naszego życia. Dziś filmy uczą dzieci nie tylko o budowie ludzkiego ciała, ale i … zachęcają do wyboru elektrycznych samochodów.

W towarzystwie uroczych zwierzątek, w scenerii bajkowego świata pełnego zieleni, oglądając płytę „Here comes Science” z serii „They might be giants” dzieci mogą dowiedzieć się, że elektryczne samochody są „zielone” i ciche,  a ludzie jeżdżący nimi szczęśliwi i uśmiechnięci. Oglądając film dzieci obserwują chętne do przejażdżki zwierzątka, a słuchając melodyjnej piosenki potrafią wymienić zalety elektrycznych samochodów („not diesel steam or gasoline”) i uświadomić niewyedukowanych jeszcze rodziców. Czy rośnie nam pokolenie użytkowników przetestowanego przez Motocainę Mitsubishi i MiEV (jego test przeczytasz klikając tu).

„So let’s take a ride in electric car”… 🙂

CD/DVD „Here comes science” do kupienia na amazon.com. Więcej informacji zdobędziesz klikając tu.Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze