Dziś 2. odcinek nowej serii Top Gear w BBC Knowledge

W drugim odcinku nowej serii programu „Top Gear” nie zabraknie atrakcji. Obejrzymy włoskie samochody sportowe, manewry wojskowe i wyprawę do Belgii.

Richard Hammond wyrusza do Włoch, nad jezioro Como, aby przetestować nową, fascynującą Alfę Romeo 4C: auto z centralnie umieszczonym silnikiem stworzone przez jednego z najlepszych na świecie producentów samochodów sportowych. Hammond jest zachwycony tą superlekką, piękną konstrukcją z silnikiem o mocy 237 koni mechanicznych. Humor psuje mu jednak Jeremy Clarkson, który pojawia się na quadzie i domaga się wyścigu na drugą stronę wielkiego jeziora. Na nieszczęście Hammonda okazuje się, że quad Clarksona nie jest dokładnie taki, jak wydawałoby się na pierwszy rzut oka…

Zobacz też jak Richard Hammond przewozi chorą dziewczynkę Lamborghinikliknij tu.

 

Jeremy Clarkson w McLarenie P1
fot. BBC Knowledge

Później zobaczymy Clarksona w okolicach Brugii, gdzie na torze wyścigowym Spa Grand Prix testuje nowy, hybrydowy supersamochód – niesamowitego McLarena P1 z silnikiem o mocy 904 koni mechanicznych.

Jeremy Clarkson na quadzie
fot. BBC Knowledge

W tym czasie James May odwiedza olbrzymi obóz wojskowy Camp Bastion w Afganistanie. Obserwuje tam przygotowania do największego od czasów II wojny światowej przegrupowania pojazdów wojskowych.

Natomiast aktor Tom Hiddleston, znany z filmów „Thor”, „Avengers” i „Czas wojny”, wyjeżdża na tor jako gwiazda w samochodzie za rozsądną cenę.

Aktor Tom Hiddleston zmierzy się ze Stigiem.
fot. BBC Knowledge

Premiera dziś o 22.00 na kanale BBC Knowledge.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze