Dziewczynka bezbłędnie odgaduje marki samochodów! Film

22 stycznia 2014
2
Mała dziewczynka rozpoznająca marki samochodów lepiej niż nie jeden facet? To możliwe.

Rosyjski Internet przyzwyczaił nas już do filmików z tamtejszych dróg – są to głównie nagrania z osobistych samochodowych kamer, w większości przedstawiające mrożące krew w żyłach sytuacje, które mimo wszystko nie są tragiczne w skutkach. Na portalu You Tube obejrzeć można kompilacje ze zdarzeń drogowych, w których widzimy głupotę i nieobliczalność kierowców a także kompletny brak poszanowania dla przepisów ruchu drogowego oraz dla ludzkiego życia i zdrowia. Wsłuchując się w nagrane dźwięki, usłyszymy często pojawiające się rosyjskie przekleństwa.

Rosjanie lubią wrzucać do Internetu swoje małe produkcje. Nie wszystkie jednak dotyczą złego zachowania na drodze. Są i pozytywne nagrania, jak na przykład to, w którym tata z kilkuletnią córeczką spacerują wzdłuż parkingu, a dziewczynka odgaduje marki samochód po ich logach. Imponujące, bo mała zna praktycznie wszystkie i długo się nie zastanawia nad odpowiedzą. A dumny tata każdorazowo chwali dziewczynkę. Film jest niezwykle pozytywny, zabawny a przy okazji pokazuje ciekawe ćwiczenie dla młodych rodziców, którzy chcieliby rozwijać pamięć i koncentrację u swoich pociech w przyjemnej, niewymuszonej formie. Takie samochodowe MEMORY, tylko że rozgrywane w terenie.

 

Komentarze

rembel
22 stycznia 2014 21:37
Mój 2,5 letni syn na 20 zaparkowanych samochodów rozpoznaję wszystkie marki ;-)
Ulubione to Maluszek i Polonez, tylko coraz rzadziej je już widać...
Dzieci są niesamowicie spostrzegawcze i mają olbrzymią pamięć.
niKiola
24 stycznia 2017 21:13
jak jak byłam młodsza od niej totez wszystkie umiłam. Tutaj były pokazane te podstawowe marki a ja umiełam tekie jak Koenigsegg bugatti itp. pozdro