Dziewczyna Alonso: „Fernando jest w doskonałej kondycji”

Lara Alvarez zdradza, że z Fernando Alonso jest wszystko w porządku. Hiszpański kierowca już niebawem może powrócić na tor.

Pierwszy wyścig tego sezonu, czyli Grand Prix Australii w Melbourne, Fernando Alonso spędził poza kokpitem swojego bolidu. Wszystko przez to, że ponad trzy tygodnie temu kierowca teamu McLaren-Honda – podczas przedsezonowych testów – uległ wypadkowi na torze. Konsekwencjami tego zdarzenia miało być – według pogłosek – cofnięcie się świadomości Alonso do lat 90., kiedy startował jeszcze w kartingu. Wszystko to pozostawiało wiele wątpliwości co do dalszej kariery zawodnika.

Kilka dni temu szef zespołu Eric Boullier poinformował, że Alonso uda się do Paryża lub Genewy celem odbycia testów medycznych, a następnie pojawi się w bolidzie na torze Sepang.

Aktualna wybranka Alonso, a zarazem popularna prezenterka telewizyjna, Lara Alvarez, zdradziła mediom, że 33-letni kierowca jest w wyśmienitej formie. Dodała też, że już niebawem zobaczymy go na torze. 

Lara Alvarez przyznała się także, że ostatnie tygodnie były dość ciężkie zarówno dla kierowcy, jak i dla niej. Szybko dodała jednak, że wszystko idzie po ich myśli. Dziewczyna Alonso nie chciała jednak komentować bardzo słabego występu teamu McLaren-Honda w pierwszym wyścigu w Australii.

 

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze