Dziesięciolatka zachwyciła pomysłem Elona Muska

Uczennica piątej klasy szkoły podstawowej napisała w ramach szkolnego projektu list do szefa koncernu Tesla. Okazało się, że list zainteresował samego Elona Muska, który odpisał dziewczynce na Twitterze.

Bria to uczennica szkoły podstawowej, która słusznie zauważyła, że Tesla w ogóle się nie reklamuje, ale mimo tego wiele osób przygotowuje reklamy samochodów tej marki we własnym zakresie. Dziewczynka zaproponowała, żeby firma urządziła konkurs takich reklam i nagrodziła zwycięzcę, np. emisją stworzonej reklamy lub pakietem darmowego ładowania.

Uczennica przekonywała w liście, że klienci firmy będą zachwyceni, podkreślając, że jej pomysł jest bardzo rozsądny, a do tego przyjazny dla środowiska. Ojciec dziewczynki postanowił wysłać list do Elona Muska przy pomocy Twittera. Okazało się, że pracuje jako dziennikarz motoryzacyjny i regularnie przekazywał córce ciekawostki na temat Tesli oraz energii słonecznej, które zrobiły na niej wrażenie.

W swoim liście zaznaczyła, że jak dorośnie, to chciałaby jeździć Teslą. Jednak smuci ją fakt, że samochody tej marki nie mogą być sprzedawane w stanie Michigan. Dodała, że w przyszłości chciałaby zostać politykiem i mieć wpływ na ochronę środowiska przez rząd oraz sprzedaż Tesli we wszystkich stanach.

 

 

Na list zareagował sam Elon Musk, pisząc na Twitterze: „Dziękuję za twój wspaniały list. To naprawdę świetny pomysł. Zrobimy to!”.

Komentarze:

Anonymous - 5 marca 2021

Odpisał bo po znajomości DNA. A u mnie nawet ducha nie było. Był by gdybym dał się pokroić na kiełbachę lub darmowego pracownika robota. zaraz by przyleciał. Ale dobra kiełbacha Z boga.

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

Prędzej skopiuje jego żony niż on się u mnie pojawi a po za tym od dawna o mnie wie, AntyTelefonSI mu o mnie mówi. Klejny kłamliwy artykuł po znajomości. A ty dziadu pod most. Psy i hermokracja DNA. Nie ważne na kogo głosujesz gówno zmienisz. Zawsze będzie psie gówno DNA to samo w nieskończoność i kanibalizm boga kochają ale za to że nie jest miłością a zna prawdę. Za to że da się zabić i zamienić w kiełbasę w masarni.

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

Wywiad mnie sprzedał już przed narodzinami wiele tysięcy a nawet eonów lat temu.

Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy
Pokaż Mniej komentarzy
Schowaj wszystkie

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze