Dzień Kobiet w sporcie motorowym

Macie ochotę zmierzyć się z czasem, przeszkodami, błotem i... innymi kobietami? Z okazji Dnia Kobiet proponujemy kilka okazji do sprawdzenia swoich sił za kierownicą!  

Czeladź – Off-roadowy Dzień Kobiet

Zaproszenie filmowe do wspólnej zabawy 10 marca:

Więcej na: silesiapark4x4.pl

Fiałkowo – Moto Babki 2012
Stowarzyszenie Miłośników Starych Samochodów i Motocykli „Mikrus” po raz kolejny organizuje imprezę motoryzacyjną dla pań z okazji Dnia Kobiet w dniu 10 marca.

Moto Babki 2012 to wiele atrakcji, 70 kilometrów do przejechania, konkurencje i nagrody. Niezbędnym warunkiem do wzięcia udziału w imprezie jest udział pani za kierownicą i na fotelu pilota (pasażerowie mogą być płci odmiennej).

Więcej na: www.mikrus.org

Stalowa Wola – KJS Tylko Dla Kobiet
11 marca 2011 roku na parkingu przy ulicy Niezłomnych obok „Delikatesów Frac” w Stalowej Woli odbędzie się Konkursowa Jazda Samochodem. Jej organizatorem jest Automobilklub Stalowa Wola. Udział w zawodach jest bezpłatny i przewidywane są nagrody rzeczowe.

Więcej na: www.automobilklubstalowawola.pl

 

 

 

 

Sierosław – Off-roadowy Dzień Kobiet Princessa 4×4
Jeepomaniac.pl zaprasza 10 marca na imprezę turystyczną z elementami zabawy terenowej, jazdy po roadbooku i błocie, pokonywania przeszkód i zadań zarówno turystycznych, jak i przeprawowych (dla chętnych załóg). Przeszkody będą przygotowane w taki sposób, aby podołały im zarówno załogi mniej przygotowane (turystyczne) oraz bardziej wyczynowe. Przewidziano dodatkowe punkty za „czysto kobiecy” skład załogi.

Więcej na: www.jeepomaniac.pl

 

Podolany – Off-road Lejdis 2012
18 marca KST Żubry Kraków organizuje rajd off-road w którym panie zasiądą za kierownicą samochodów terenowych. Cała impreza odbędzie się na torze w Podolanach (w okolicach Gdowa). W związku z ciągle podnoszącą się poprzeczką przewidywane są dwie klasy: Sport Lejdi oraz Extreme Lejdi.

Więcej na: www.zubry.krakow.pl

Leszno – XXVII Rajd Pań
Automobilklub Leszczyński organizuje w dniu 11 marca imprezę turystyczno-samochodową pod nazwą „XXVII Rajd Pań Leszno 2012″. Celem imprezy jest popularyzacja turystyki samochodowej oraz podniesienie kultury jazdy i propagowanie zasad bezpieczeństwa ruchu drogowego.

Więcej na: www.automobilklub.leszno.pl

 

 

 

 

 

 

KOBIETY NA TRAKTORY 2012
17 marca 2012 odbędzie się druga edycja rajdu pod wiele mówiącym tytułem „Kobiety na traktory”. Jest to rajd turystyczno- sportowy, dedykowany kobietom posiadającym samochody z napędem na cztery koła, lub potrafiących namówić swoje „brzydsze połówki” do pożyczenia takiego auta. Impreza będzie rozegrana w takiej samej konwencji jak w poprzednim roku, czyli płeć piękna prowadzi samochód od startu do mety. Na miejscu pilota może siedzieć osoba dowolnej płci.

Rajd obędzie się pod patronatem medialny Motocaina.pl Już niebawem więcej szczegółów. Tymczasem odsłyłamy na stronę organizatora http://www.adventura4x4.pl/kobiety-na-traktory

Komentarze:

Anonymous - 5 marca 2021

100 LAT! ZDROWIA I UŚMIECHU! I JAK NAJMNIEJ ZAWALIDRÓG! NO I ŻEBY SZANOWNE PANIE SAME NIE BYŁY DLA INNTCH PRZESZKODĄ NA DRODZE 😉

Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy
Pokaż Mniej komentarzy
Schowaj wszystkie

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze