Dwóch pijanych jechało skuterem z doczepionym wózkiem. Odczepił się

Do sadu po brzoskwinie wybrało się dwóch mężczyzn na skuterze. W trakcie jazdy prowizorycznie przyczepiony do pojazdu wózek wypiął się i wpadł do przydrożnego rowu.

Dolnośląscy inspektorzy ITD ważyli pojazdy w punkcie kontrolnym na obrzeżach Wrocławia, kiedy nagle zauważyli jak od przejeżdżającego skutera odczepia się wózek i wpada do rowu na przeciwko punktu kontrolnego. Od razu ruszyli z pomocą, ale na szczęście wózek wjechał do rowu, a nie na pas dla przeciwnego kierunku ruchu.

Pijany motocyklista przewrócił się uciekając przed policją

Już po pierwszych zamienionych z kierowcą i pasażerem słowach, inspektorzy zorientowali się, że obaj mężczyźni są pod wpływem alkoholu. Kierowca i pasażer przyznali się, że przed wyjazdem do sadu po brzoskwinie, pili alkohol.

Kierowca został najpierw zbadany alkosensorem – wynik był pozytywny. Wstępne badanie potwierdziło kolejne, wykonane już alkotestem. Kierowca wydmuchał 0,26 promila alkoholu. Został przekazany do dalszych czynności wezwanemu na miejsce patrolowi policji.

Komentarze:

Anonymous - 5 marca 2021

Cześć! Na imię mam Elwira, mam 23 lata. Chcę znaleźć mężczyznę do miłych spotkań i kontaktu w nudne dni. Z przyjemnością odpowiem wszystkim samotnym bo sama czuję się samotna, napisz do mnie na stronie randkowej gdzie spokojnie moglibyśmy pogadać, również na stronie znajdziesz moje odważne fotki mój profil to : http://milepanie.pl/elwirka

Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy
Pokaż Mniej komentarzy
Schowaj wszystkie

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze