Dwie kobiety wygrywają konkurs „Zostań kierowcą z Auto Club Suzuki”

Kobiety górą! Niedawno pisałyśmy o konkursie „Zostań kierowcą z Auto Club Suzuki”. Dziś już wiadomo, że laureatkami są dwie panie: Katarzyna Olejniczak z Poznania i Alicja Szpak ze Świnoujścia. Wkrótce obie będą mogły przystąpić do egzaminu na prawo jazdy.

Uczestnicy konkursu mieli za zadanie odpowiedzieć, czemu chcieliby zostać kierowcą z Auto Club Suzuki. Katarzyna Olejniczak podsumowała to w ten sposób:

„W lipcu tego roku zdaję egzamin licencjacki na kierunku ratownictwo medyczne. Jeśli będzie taka możliwość, to chcę pracować jako ratownik w karetce. Wiem, że jeśli się tego podjęłam, to dam z siebie 100 procent, by być jeszcze lepszą niż niejeden mężczyzna-ratownik. Jednak warunkiem pracy w karetce jest, oprócz odpowiednich kwalifikacji, posiadanie prawa jazdy”.

Katarzyna Olejniczak odbiera nagrodę z rąk Żanety Wolskiej
fot. Suzuki

Uważa też, że dojrzała do tej decyzji i będzie dobrym kierowcą – świadomym konsekwencji nieodpowiedzialności na drodze.

Katarzyna chce podejść do egzaminu jak najszybciej, dlatego już 7 maja rozpoczęła przygotowania.

Z kolei Alicja Szpak jest studentką II roku w Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym. W przyszłości planuje pracować w zawodzie.

Alicja Szpak – szczęśliwa laureatka ze Świnoujścia
fot. Suzuki

„Ponieważ mieszkam w Świnoujściu, a studiuję architekturę krajobrazu w Szczecinie, to muszę się dość dużo przemieszczać. Samochód może mi znacznie ułatwić życie” – mówi Alicja Szpak.

Alicja przekonała komisję wierszem, który napisała w jeden wieczór. Dzisiaj cieszy się z wygranej i, podobnie jak Katarzyna, zapewnia, że dojrzała już do roli kierowcy. Kurs chce rozpocząć po sesji egzaminacyjnej.

 

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze