Quantcast

Dwie identyczne Škody zderzyły się na rondzie, jedno z aut dachowało. Wypadek spowodowała pijana para

Do nietypowego zdarzenia doszło w Tomaszowie Mazowieckim. Dwie identyczne Škody zderzyły się na rondzie, jedno z aut dachowało. Wypadek spowodowała pijana para.

10 lutego 2022 roku 40 minut po północy oficer dyżurny policji w Tomaszowie Mazowieckim otrzymał zgłoszenie, że na rondzie u zbiegu ulic Legionów i Zielonej w Tomaszowie Mazowieckim doszło do zdarzenia z udziałem dwóch pojazdów. Na miejsce natychmiast zostali skierowani funkcjonariusze.

Policjanci, którzy jako pierwsi dojechali na miejsce zdarzenia, zastali na rondzie kobietę stojącą przy osobowej Škodzie.

Dwie identyczne Škody zderzyły się na rondzie, jedno z aut dachowało
Dwie identyczne Škody zderzyły się na rondzie, jedno z aut dachowało, fot. materiały prasowe / Policja

Roztrzęsiona 35-latka już podczas wstępnej rozmowy oświadczyła, że kierowała samochodem będąc pod wpływem alkoholu. Więcej, drugą Škodą, która leżała przy rondzie na dachu, kierował 31-letni partner kobiety, będący  właścicielem obu pojazdów. Mężczyzna bezpośrednio po zdarzeniu oddalił się z miejsca. Został zatrzymany chwilę później na ulicy Granicznej przez drugi z patroli skierowanych do obsługi zdarzenia. W rozmowie z policjantami, potwierdził, że to on kierował i dachował autem.

Zarówno kobieta, jak i mężczyzna, zostali poddani badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu, które wykazało, że 31-latek miał w organizmie 1,5 promila, a jego partnerka ponad 2 promile.

Po wytrzeźwieniu para usłyszała zarzuty, kierowania pojazdami mechanicznymi pod wpływem alkoholu w ruchu lądowym, za który kodeks karny przewiduje karę nawet do dwóch lat pozbawienia wolności. O ich dalszym losie zadecyduje sąd.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze