
Dwa wypadki na drodze ekspresowej. Jednego z uczestników omal nie zmiótł samochód!
Na drodze ekspresowej S52 w Bielsku-Białej doszło do dwóch bardzo groźnych zdarzeń drogowych. Jedna z osób omal nie zginęła!
Jak podaje portal bielskiedrogi.pl, w pierwszym zdarzeniu doszło między Volkswagenem Golfem oraz Citroenem C1. Nie wiadomo jak do niego doszło. Oba pojazdy pozostały na lewym pasie ekspresówki.
Chciał ostrzec przed karambolem, musiał walczyć o życie
Ponieważ było ciemno, kolejni kierowcy mieli problemy, żeby dostrzec je w porę. Kilku zahamowało, ale w porę nie zatrzymał się kierowca Audi Q5, który uderzył w stojącego już Peugeota 206 oraz jedno z pierwotnie rozbitych aut. W tym momencie właśnie wychodził z niego mężczyzna, który omal nie wpadł pod koła pojazdów!
Najnowsze
-
Elektryk czy hybryda – co bardziej opłaca się w leasingu?
Coraz więcej firm i osób prywatnych zwraca uwagę na ekologię i koszty użytkowania aut. Rosnąca popularność napędów alternatywnych wypiera tradycyjne rozwiązania, ale rodzi pytanie: co w leasingu bardziej się opłaca – hybryda czy elektryk? -
Nocleg pod namiotem czy w kamperze? Porównanie opcji dla fanów motoryzacji
-
Test Peugeot 408 GT: masaż na trasie i pazury na ulicy
-
Test Ford Bronco Badlands – powrót legendy na bezdroża
-
Mercedes Vision V: gdzie podziała się motoryzacja, a pojawił się… 65-calowy telewizor?
Zostaw komentarz: