Ducati stworzyło luksusowy sportowy zegarek. Powstanie tylko 1000 sztuk!  

Dwie legendarne włoskie marki, Ducati i Bulgari nawiązały ekskluzywną współpracę, w ramach której powstał luksusowy sportowy zegarek. To połączenie doskonałości, wydajności i pasji.

Bulgari Aluminium Ducati Special Edition na nowo definiuje standardy luksusowych zegarków sportowych dzięki niekonwencjonalnym materiałom i ekskluzywnym kolorom. Zegarek zostanie wyprodukowany w limitowanej serii tysiąca sztuk.

Bulgari Aluminium Ducati Special Edition, fot. materiały prasowe / Ducati

Bulgari Aluminium Ducati Special Edition ma tarczę w charakterystycznym dla Ducati czerwonym kolorze oraz trzy liczniki w sportowym stylu inspirowanym grafiką obrotomierza Ducati. Znaczniki godzin również nawiązują do estetyki włoskiego producenta motocykli.

Wykonany z niekonwencjonalnych materiałów zegarek ma aluminiową obudowę o średnicy 40 mm z kultową lunetą i bransoletą z czarnej gumy, a koronka i przyciski chronografu są wykonane z tytanu. Zegarek jest wodoszczelny do 100 metrów, a mechaniczny, automatyczny mechanizm BVL 130, wibrujący w środku w tempie 28 800 drgań na godzinę, zapewnia dokładność do dziesiątych części sekundy.

Tytanowy dekiel, z powłoką zapobiegającą zużyciu DLC, ma spersonalizowany numer produkcyjny Ducati, potwierdzający wyjątkowość egzemplarza limitowanej edycji.

Bulgari Aluminium Ducati Special Edition, fot. materiały prasowe / Ducati

Zegarek Bulgari Aluminium Ducati Special Edition jest już dostępny w sprzedaży w sklepach Bulgari oraz u autoryzowanych sprzedawców, a także na stronie internetowej marki.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze