Ducati Riding Experience od 14 kwietnia 2013

13 stycznia 2013
Zgodnie z tradycją, Ducati po raz kolejny proponuje udział w wydarzeniu Ducati Riding Experience. To niepowtarzalna okazja doskonalenia techniki jazdy na najlepszych torach na świecie.

Eksperci Ducati przygotowali szkolenia dla wszystkich miłośników jednośladów, począwszy od początkujących, a skończywszy na bardziej zaawansowanych jeźdźcach. Ci ostatni będą mieli również możliwość zapisania się do akademii Troya Baylissa i tam podjęcia się jazdy na słynnym motocyklu Ducati - Panigale 1199 S. Poza tym, organizatorzy zaplanowali jazdę modelami takimi, jak: Multistrada 1200, Hypermotard, czy Monster 796. W programie szkoleń znalazły się takie tory, jak San Martino, Mugello, Adria i Misano.


fot. Ducati

Ceny szkoleń uzależnione są głównie od poziomu trudności. Cena za poziom podstawowy to 350 euro, a średnio zaawansowany - 450 euro. Poziom wyścigowy pierwszy wymaga inwestycji 890 euro, zaś poziom drugi 990 euro. Uczestnictwo w zajęciach organizowanych przez akademię Troya Baylissa to koszt 2100 euro. Pierwsze kursy rozpoczną się 14 kwietnia, a koniec szkoleń przewidziany jest na październik. Wciąż trwają zapisy!

Zapisy poprzez stronę internetową www.ducati.com

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!