Ducati i MT Distribution prezentują nową linię składanych rowerów elektrycznych

03 sierpnia 2020
9
3
Asortyment elektromobilnych produktów od Ducati rozszerza się! Po sukcesie linii skuterów elektrycznych, Ducati i MT Distribution przedstawiają trzy nowe modele składanych rowerów elektrycznych.

Nowa linia składanych e-rowerów, zrodzona z partnerstwa Ducati i MT Distribution, jest przeznaczona dla tych, którzy chcą poruszać się po mieście stylowo, bez kompromisów i rezygnowania z własnego komfortu. Linia składa się z trzech modeli: Urban-E, pod marką Ducati oraz SCR-E i SCR-E Sport, dedykowanych linii Ducati Scrambler.

Przeczytaj też: e-Scrambler – elektryczny rower od Ducati. Czy jest wart swojej ceny?

URBAN-E został zbudowany na specjalnej aluminiowej ramie z łatwym do złożenia systemem zamykania, stworzonym przez projektantów z Centro Stile Ducati. Kierownica ma w pełni zintegrowany wyświetlacz LCD, który pozwala kierowcy kontrolować wszystkie funkcje wspomagania, sprawdzać poziom naładowania akumulatora oraz włączać i wyłączać światła LED wbudowane w ramę. Akumulator 378 Wh jest zintegrowany z ramą i przypomina zbiorniki paliwa motocykla w charakterystycznym czerwonym kolorze Ducati i zakrzywionym kształcie, stając się tym samym stylowym dodatkiem. Amortyzowany widelec, grube opony 20" x 4" z technologią Kevlar zapobiegającą przebiciu, zamontowane na dwuściennych aluminiowych obręczach i tylny błotnik, oprócz podkreślenia wyścigowego stylu roweru, mają zapewnić rowerzyście maksymalny komfort jazdy, nawet na najbardziej nieregularnych nawierzchniach.

SCR-E to jeden z dwóch modeli rowerów ze wspomaganiem pedałowania wyprodukowanych przez markę Ducati Scrambler. Grube koła 20'' x 4'' pozwolą rowerzystom podróżować z pełną przyczepnością nawet po wyboistych lub terenowych drogach. Akumulator 374,4 Wh jest w pełni zintegrowany z ramą i po całkowitym naładowaniu ma pozwolić na przejechanie do 70 km. Rama, wykonana z aluminium, jest wyposażona w uchwyt z technologią łatwego składania, umożliwiającą proste i szybkie zamknięcie pojazdu. Wyświetlacz LCD posiada czujnik zmierzchu do automatycznego włączania świateł i wykrywania temperatury zewnętrznej. Dodatkowo tylne światła są zintegrowane ze sztycą, aby rower wyglądał atrakcyjnie.  

SCR-E SPORT to najbardziej sportowa wersja modelu SCR-E, sygnowanego marką Ducati Scrambler. Model z pełnym zawieszeniem jest wyposażony w podwójny amortyzator – przedni widelec i tylny amortyzator sprężynowy zintegrowany z ramą. Jednościenne felgi aluminiowe i opony szosowe nadają mu wyraźnie sportowy charakter. Model ten posiada akumulator 468 Wh, który jest w pełni zintegrowany z podwoziem i można na jednym ładowaniu przejechać do 80 km.

Dwa składane modele e-rowerów dedykowane linii Ducati Scrambler są dostępne w sprzedaży już od lipca, natomiast elektryczny rower marki Ducati będzie można kupić dopiero w październiku.

Komentarze

zoll
03 sierpnia 2020 14:57
A ile te cudo kosztuje A może by Morawiecki zaczął produkować w Polsce
A nie szczelnie jego że będzie milion aut elektrycznych.
Nat
03 sierpnia 2020 16:37
Morawiecki z ekipą będą topić nasze pieniądze w kolejny koncept polskiego samochodu elektrycznego
Hunter
10 września 2020 11:26
Jak można tak nisko upaść.. Ducati sygnuje pojazdy dla "delikatnych" chłopców, żenada.