Karolina Chojnacka

e-Scrambler – elektryczny rower od Ducati. Czy jest wart swojej ceny?

Ducati zaprezentowało nowy produkt linii Scrambler, ale ku zdziwieniu fanów marki nie jest to motocykl a... elektryczny rower!

Włoski producent motocykli we współpracy z firmą Thok zajmującą się produkcją rowerów elektrycznych, stworzył e-Scramblera, elektryczny rower idealny do jazdy po miejskich uliczkach, jak i otwartych drogach.

e-Scrambler od Duacti to „miejski” rower elektryczny z aluminiową ramą, stworzony z wysokiej klasy komponentów.  250-watowy silnik Shimano Steps E7000zapewniający 60 Nm momentu obrotowego i współpracujący z 504 Wh akumulatorem Shimano i oponami Pirelli Cycl-e GT ma zagwarantować przyjemne pokonywanie nawet najdłuższych tras z zachowaniem zwinności i całkowitego bezpieczeństwa.

Przeczytaj też: Motocykl, samochód, rower, czy autobus?

e-Scrambler otrzymał też widelec Suntour XCR34 oraz 11-biegową przerzutkę SRAM NX. Dodatkowo elektryczny rower jest wyposażony w kierownicę Thok 760 mm, sztycę regulowaną eTEN, oraz czterotłoczkowe hamulce tarczowe SRAM z tarczami 203 mm.

Elektryczny rower od Ducati kosztuje 3699 €, czyli ponad 16200 zł. Zainteresowani?

e-Scrambler – elektryczny rower od Ducati

Komentarze:

Anonymous - 5 marca 2021

Fajna sprawa, nie powiem, ale ja obecnie korzystam z zestawu rubbee, żeby skonwertować sobie elektryka, jestem zadowolony, bo to rzecz prosta w montazu.

Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy
Pokaż Mniej komentarzy
Schowaj wszystkie

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze