e-Scrambler – elektryczny rower od Ducati. Czy jest wart swojej ceny?

27 lipca 2020
9
1
Ducati zaprezentowało nowy produkt linii Scrambler, ale ku zdziwieniu fanów marki nie jest to motocykl a... elektryczny rower!
Loading module...

Włoski producent motocykli we współpracy z firmą Thok zajmującą się produkcją rowerów elektrycznych, stworzył e-Scramblera, elektryczny rower idealny do jazdy po miejskich uliczkach, jak i otwartych drogach.

e-Scrambler od Duacti to „miejski” rower elektryczny z aluminiową ramą, stworzony z wysokiej klasy komponentów.  250-watowy silnik Shimano Steps E7000zapewniający 60 Nm momentu obrotowego i współpracujący z 504 Wh akumulatorem Shimano i oponami Pirelli Cycl-e GT ma zagwarantować przyjemne pokonywanie nawet najdłuższych tras z zachowaniem zwinności i całkowitego bezpieczeństwa.

Przeczytaj też: Motocykl, samochód, rower, czy autobus?

e-Scrambler otrzymał też widelec Suntour XCR34 oraz 11-biegową przerzutkę SRAM NX. Dodatkowo elektryczny rower jest wyposażony w kierownicę Thok 760 mm, sztycę regulowaną eTEN, oraz czterotłoczkowe hamulce tarczowe SRAM z tarczami 203 mm.

Elektryczny rower od Ducati kosztuje 3699 €, czyli ponad 16200 zł. Zainteresowani?

Komentarze

Maciek
15 sierpnia 2020 08:37
Fajna sprawa, nie powiem, ale ja obecnie korzystam z zestawu rubbee, żeby skonwertować sobie elektryka, jestem zadowolony, bo to rzecz prosta w montazu.