Karolina Chojnacka

DS 3 Crossback Ines de la Fressange Paris – limitowana edycja, tylko 150 egzemplarzy

Ikona paryskiej mody, Ines de la Fressange Paris zainspirowała DS Automobiles i nawiązała z producentem samochodów współpracę, by przekuć wspólną wizję i doświadczenie w DS 3 Crossback Ines de la Fressange Paris – swoistą manifestację, łączącą tradycję i wyrafinowanie, luksus i dynamikę, szyk i elegancję.

DS 3 Crossback Ines de la Fressange Paris jest oferowany z ekskluzywnym lakierem Ink Blue i dachem Perla Nera Black. Kolorom tym towarzyszy czerwień Ines na obudowach lusterek bocznych i na środku unikalnych 18-calowych diamentowych felg aluminiowych.

We wnętrzu zastosowano wysokiej jakości materiały, wykonane przez francuskich rzemieślników. Tapicerka jest wynikiem wspólnego rozwoju zespołów DS Automobiles i Ines de la Fressange Paris. Tkacze z regionu Ariège na południu Francji czerpali inspirację z technik tkania skóry, aby stworzyć wyjątkowy materiał na poduszki siedzeń, wykorzystując tkaniny z wielu materiałów, które są eleganckie i delikatne w dotyku. Subtelnemu niebieskiemu kolorowi towarzyszą fragmenty Alcantary podkreślone czerwonymi przeszyciami. 

Każdy DS 3 Crossback Ines de la Fressange Paris będzie dostarczany z portfelem z gamy Marcia stworzonym przez Ines de la Fressange Paris i DS Automobiles.

Przeczytaj też: DS 7 Crossback Louvre, czyli sztuka podróżowania

Limitowana edycja DS 3 Crossback Ines de la Fressange Paris oferowana jest z trzema rodzajami jednostek napędowych:

  • E-TENSE w 100% elektryczny
  • benzyna PureTech 155 Automatic i Puretech 130 Automatic
  • diesel BlueHDi 130 Automatic

Modele benzynowe i wysokoprężne mają ośmiobiegową automatyczną skrzynię biegów.

DS 3 Crossback Ines de la Fressange Paris

DS 3 Crossback Ines de la Fressange Paris oferuje najnowsze technologie z zakresu bezpieczeństwa, takie jak hamowanie awaryjne do 140 km/h, tempomat, asystenta utrzymania pasa ruchu, monitorowanie martwego pola, oświetlenie DS. Matrix Led Vision, asystenta parkowania z przodu i z tyłu, zlicowane klamki drzwi, które pojawiają się, gdy kierowca się zbliża, automatyczną klimatyzację z aktywnym filtrem i 10,3-calowy ekran dotykowy HD DS Connect Nav.

1500 egzemplarzy DS 3 Crossback Ines de la Fressange Paris zostanie wyprodukowanych w najbliższych tygodniach. Dostawy samochodu do klientów rozpoczną się w styczniu 2021 roku, najpierw we Francji, a następnie w innych europejskich państwach i  na innych kontynentach.

Przeczytaj też: DS Automobiles prezentuje wystawę „Inne spojrzenie” i kolekcję ubrań dla kobiet

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze