Drugie kombi Jaguara – XF Sportbrake. Film

Są marki, które bardzo rzadko produkują wersji kombi, jednak rosnąca konkurencja zmusza je, aby jednak zmienić swój upór w tym względzie. Dlatego też Jaguar pracuje nad luksusowaą limuzyną XF, która w wersji rodzinnej przybierze formę Sportbrake. Jak będzie wyglądać?  

Jaguar XF Sportbrake
fot. Jaguar

Nowy Jaguar XF Sportbrake, budzi duże zainteresowanie i ciekawość. Pierwsze, szpiegowskie zdjęcia tego modelu wyciekły do prasy już w listopadzie 2011. Następnie, w okresie świątecznym widziano przy nim postać Św. Mikołaja, który chwilowo zamienił swoje sanie na pakowny model Jaguara XF Sportbrake.

Wiadomo, że Jaguar XF pod maską będzie krył najnowsze rozwiązania wykorzystywane w luksusowych limuzynach, w tym 2,2-litrowy silnik Diesla. Auto ma się stać rywalem dla podobnych modeli w swojej klasie, m.in: Audi A6 Avant, BMW 5 Touring, a także Mercedesa Klasy E kombi. Będzie to drugie kombi, po modelu X-Type, w historii Jaguara.

Firma Jaguar została założona w roku 1922. Produkowała wtedy wózki boczne do motocykli. W ciągu ostatnich 3 lat oferta produktów marki Jaguar przechodziła zmiany. W 2007 roku miała miejsce premiera Jaguara XF, a poza tym bezustannie wprowadzano udoskonalenia we wszystkich modelach np.: facelift kompaktowego X-TYPE’a (2008), nowe silniki w modelach XK (2009) oraz nowe wcielenie Jaguara XJ
(wprowadzony do sprzedaży w Polsce w 2010 roku).

Informacje na temat Jaguara XF w wersji kombi na bieżąco można śledzić na oficjalnej stronie modelu na Twitterze https://twitter.com/Sportbrake oraz na dedykowanej stronie http://sportbrake.jaguar.com/gl/en

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze