Dostawca jedzenia pędził na elektrycznej hulajnodze 90 km/h. Zamówienie na czas za cenę własnego życia?

Dostawca jedzenia pędził na elektrycznej hulajnodze 90 km/h. Zamówienie na czas za cenę własnego życia?

20 lipca 2020
1
3
Trudno uwierzyć w brak wyobraźni tego dostawcy jedzenia, który gnał po drodze szybkiego ruchu 90 km/h na elektrycznej hulajnodze. Czy chciał dostarczyć zamówienie na czas za wszelką cenę, nawet jeśli mogłoby dojść do tragedii?
Loading module...

Na poniższym nagraniu widzimy dostawcę ze znanej firmy zajmującej się rozwożeniem jedzenia do domu, który pędzi po bardzo ruchliwej ulicy aż 90 hm/h!

Zastanawiamy się, co skłoniło go do tak nieodpowiedzialnego zachowania, chyba każdy kto kiedykolwiek jeżdził na hulajnodze wie jak bardzo bolesny jest upadek, szczególnie ten nieoczekiwany np. po wjechaniu na kamień czy nierówność. Jednak to co zrobił ten kierowca przechodzi wszelkie wyobrażenia o bezpiecznej dostawie jedzenia do naszych domów. Sami zobaczcie, chyba nie chcemy sobie wyobrażać, co mogło się stać, gdyby dosżło do wypadku. 

Komentarze

Pit
22 lipca 2020 00:01
Co to za hulajnoga jest? Jaki model?
Manio :p > Pit
01 sierpnia 2020 22:05
Chyba techlife x9 ale nie jestem pewien
Putar > Pit
10 sierpnia 2020 08:29
Pewnego razu czerwony podkapturnik wybral sie do lasu i tam niespodziewanie usiadł na grzybka ktory od razu nie wiadomo dla czego w cudowny sposob zaczął rosnąć wtem kapturnik poniechał zapodania a i od wszelakich złych kałabun i kapurów. Jeśli podobała sie bajka zapraszam na czerwone-kapurki.pl
Vinicius
01 sierpnia 2020 23:59
Pokolenie pokemonów ma trzy życia, to co się będą przejmować bezpieczeństwem, swoim i cudzym?